Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

29.03.18 | 15:30

У 2018 році буде проведена масштабна та системна робота щодо ремонту доріг Мукачівщини, - Сергій Гайдай

В ході засідання дев’ятої сесії депутати Мукачівської районної ради прийняли рішення «Про внесення змін до Програми будівництва, капітального, поточного ремонту, реконструкції та утримання доріг Мукачівського району на 2017-2021 роки».

На 2018 рік фінансування програми складає 19 52605,08 грн.,  в тому числі  районний бюджет – 1200 000 грн, кошти територіальних дорожніх фондів – 752 605, 08 грн.

Метою програми є виготовлення проектно кошторисної документації та експертиз для проведення ремонтних робіт більш, ніж 20 доріг районного значення.

«У Мукачівському районі розпочинається масштабна робота з подолання най ганебнішої проблеми сучасності – бездоріжжя. Програма будівництва, капітального, поточного ремонту, реконструкції та утримання доріг Мукачівського району дозволить виготовити необхідні для проведення ремонтних робіт документи – проектно-кошторисний пакет та експертизу, - коментує голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. – Важливо, що в сумі, передбаченій на фінансування програми закладені кошти для поточного утримання автошляхів. 590 тисяч гривень з районного бюджету спрямують на ряд заходів, необхідних для безпечного руху. Це і ліквідація пошкоджень покриття доріг, усунення деформацій, заготівля матеріалів для зимового утримання , посипка доріг спеціальними сумішами, та багато інших робіт. Зазначу, що в реалізації програми активно сприяють селищні та сільські ради, адже мета у нас спільна – безпека руху та якісні дороги Мукачівщини».