Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

03.04.18 | 16:37

«Румунія-Україна 2014-2020»: про співпрацю в транскордонному форматі говорили в Мукачівській РДА

Голова Мукачівської  РДА Сергій Гайдай провів робочу зустріч щодо участі в транскордонному проекті «Румунія-Україна 2014-2020».
Розмова відбулася у форматі консультацій, а головним акцентом було напрацювання позитивної практики з реалізації грантових проектів.

Участь у нараді взяли: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, начальник управління економічного розвитку й торгівлі Ігор Яворський, начальник відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних  зв’язків та туризму  Василь Шкріба.

Консультував з даного питання заступник голови Громадської спілки «Регіональна туристична організація Закарпаття» Валентин Волошин.

Як зазначалося у ході зустрічі,  Міністерство регіонального розвитку, державного управління та європейських фондів Румунії, що виступає в ролі Органу Управління, 18 грудня 2017 р. оголосило 2 конкурси проектних пропозицій у рамках Спільної Операційної Програми «Румунія-Україна 2014-2020».

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай акцентував на кількох проектах, які могли б принести двосторонню користь, як Україні, так і Румунії, звичайно, у просторовому форматі та проблематиці Закарпаття в цілому, та Мукачівщини, зокрема.

«Мукачівський район – це логістичний центр Закарпаття, тому для нас є важливими ряд питань, актуальних для міжнародної площини. Зокрема, це і безпекові питання, екологічні, туристичні, та питання обміну культурним досвідом у площині збереження та відтворення народних традицій,  мистецтва та ремесел. В перерахованих напрямках є сенс працювати в форматі транскордонного співробітництва, - зазначив Сергій Володимирович».

В підсумку зустрічі сторони напрацювали пріоритетні вектори, які ще підлягають вивченню та обґрунтуванню та можуть стати спішним грантовим проектом «Румунія-Україна 2014-2020».