Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

04.04.18 | 11:24

Прийом громадян провів голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

З мешканцями району спілкувався голова Мукачівської РДА Сергій Володимирович Гайдай під час особистого прийому громадян. Відтак, керівник району провів прийом в адмінбудівлі адміністрації, після завершення якого здійснив виїзд до села Н.Давидково, де продовжив спілкування з мешканцями населеного пункту.

До керівника району  громадяни зверталися з багатьма різноплановими питаннями, зокрема, йшлося про затяжні межові суперечки, питання систематичного підтоплення дврогосподарства у зв’язку з неправильним розташуванням придорожніх кюветів. Хоча дані питання знаходяться у площині компетенції органів місцевого самоврядування, головою адміністрації було прийнято рішення щодо кожного індивідуального випадку. Здебільшого, це комісійне обстеження проблематики на місці  із залученням відвідних фахівців, а також вирішення питань шляхом перемовин та знаходження компромісних рішень.

До голови адміністрації звернувся батько трирічного малюка, якому терміново потрібно провести ряд дороговартісних обстежень, щоб встановити діагноз хвороби, від якої страждає дитина. У цьому питанні Сергій Володимирович допоможе родині в силу особистих домовленостей щодо діагностування дитини у Львові або є Києві.

Щодо питань про надання матеріальної допомоги на лікування, Сергій Володимирович детально роз’яснив громадянам, за яким принципом працює районна програма «Турбота», в рамках якої допомога надається районним депутатом відповідного округу. У разі відсутності депутата, питання вирішує спеціальна профільна депутатська комісія Мукачівської районної ради.

У селі Н.Давидково, очільник району Сергій Гайдай, спільно з головою села Євгеном Качуром спілкувалися з громадянами та роз’яснювали їм питання, що важливі для всієї громади.

До керівника району звернулися батьки школярів місцевої школи з питанням щодо ремонту внутрішніх санвузлів, які не функціонують вже багато років.

Під час свого попереднього візиту до Н.Давидкова,  голова Мукачівської РДА оглянув всі бюджетні заклади, в тому числі й школу та садок. Як поінформував батьків Сергій Володимирович, ремонт санвузлів у школі вже закладено до планів на поточний рік та буде здійснено до початку нового навчального року.

Ще одне питання, яке   вже давно турбує мешканців села – це стан дороги. Як зазначив керівник району, ремонт дороги також заплановано на поточний рік, проектно-кошторисну документацію профінансують з місцевого бюджету, а кошти для виконання ремонтних робіт передбачать з Дорожнього фонду.

Відтак, всі питання,озвучені громадянами в ході особистого прийому, роз’яснено або взято на контроль головою Мукачівської РДА С.Гайдаєм до їх вирішення.