Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

04.04.18 | 11:26

Планову нараду провів голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

Сьогодні, 04 квітня, в Мукачівській РДА відбулася організаційна нарада під керівництвом очільника району Сергія Гайдая.

У нараді взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівники служб та відомств району.

Керівники служб та управлінь доповідали про стан справ та існуючу проблематику, якщо така має місце.

Зокрема, заслухали інформацію головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги  району  Вікторії Лані, яка доповіла про хід медичної реформи в первинній ланці.

Про ситуацію з енергозабезпеченням населених пунктів району доповів  в.о. начальника Мукачівського РЕМ Мирослав Данко.

Також Сергій Володимирович порушив питання щодо ремонту шлюзів на дамбі річки Стара, що на території Зняцівської сільради.

Зазначимо, Мукачівщина отримає кошти з Резервного фонду державного бюджету на ремонт аварійних шлюзів, які в міру своєї низької пропускної спроможності, є причиною підтоплень дворогосподарств та переливу води  на дорожнє покриття траси міжнародного значення  Київ-Чоп. Питанням проведення ремонту займатиметься Мукачівське управління водного господарства.

Значну увагу керівник району приділив питанню ефективного та раціонального використання коштів цільових програм. Сергій Володимирович наголосив розпорядникам бюджетних коштів на плановій роботі, яка принесе максимальну ефективність від реалізації заходів бюджетних програм.

«Не стоїть завдання просто використати гроші, передбачені на фінансування програми, мета – реалізувати заходи, які будуть максимально корисними та ефективними для мешканців району, - зазначив Сергій Володимирович».

Нагадаємо, нещодавно депутати Мукачівської районної ради затвердили ряд бюджетних програм, загальна сума фінансування яких складає  7 846 261 грн.

Також в ході наради попередньо обговорили проведення Дня довкілля або ж суботника. Підготовкою до його проведення займатиметься перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, який вже анонсував тематичну нараду з даного питання.