Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

10.04.18 | 14:07

Юнаки з Мукачівщини виконають свій чоловічий обов’язок

Перша  весняна відправка юнаків на строкову службу відбулася сьогодні, 10 квітня, з Мукачівського об’єднаного військового комісаріату.

Сімнадцять призовників, з яких 15 – мешканці Мукачівщини, 2 – міста Мукачева, - від сьогодні  солдати строкової служби Збройних Сил України.

Відправка відбулася в урочистій обстановці. До юнаків звернувся військовий комісар Ігор Гусєв, який провів короткий інструктаж щодо подальших дій, а також представив гостей, що прийшли побажати юнакам успішної служби.

Відтак, до молодих хлопців, які стають на дорослу дорогу життя, звернувся голова призовної комісії та в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Перш за все, Андрій Андрійович привітав всіх присутніх з Воскресінням Христовим, а юнакам адресував наступні слова:

«Служба в Збройних силах України – це не тільки обов’язок, для декого – майбутня професія, але всім вам цей період дасть певні цінності, які ви не зустрінете у повсякденному житті. Служба в армії допоможе виховати силу волі, загартувати характер, визначити для себе пріоритети. То ж вдалої  вам служби, сумлінного виконання своїх військових обов’язків та справжньої армійської дружби!»

Присутній на урочистостях протоієрей Ігор Білак, голова Єпархіального відділу по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України,-  звершив молитву та окропив юнаків святою водою, вручивши всім іконки.