Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

11.04.18 | 14:21

День благоустрою відбудеться на Мукачівщині

Відповідно до Розпорядження голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая  № 153 від 15.03.2018 р. «Про благоустрій територій населених пунктів», на Мукачівщині проведуть загальний суботник. Екологічна акція відбудеться у суботу, 14 квітня.

Координує підготовку до проведення дня благоустрою в.о. голови Мукачівської РДА Андрій Данканич. Який провів сьогодні, 11 квітня, організаційну нараду за участю керівників структурних підрозділів РДП, служб та відомств району.

Під час наради було закріплено об’єм робіт за відповідними структурними підрозділами або службами району, узгоджено графіки вивезення сміття до полігону.

Загальний об’єм робіт територіально розподілено за чотирма напрямками: Іршавським, Чопським, Свалявським, Берегівським. 

Органам місцевого самоврядування також пропонується долучитися до дня благоустрою та привести у належний стан населені пункти й території, прилеглі до них.

Зазначалося, що спільно з МУВГ, філіями ДП «Мукачівський райавтодор», «Мукачівська ДЕД», ТзОВ «Техно-Буд-Центр», Мукачівської дім станцією колії Львівської залізниці забезпечити впорядкування прибережних суг і русел водних об’єктів, придорожній та прирейкових смуг з очищенням їх від сміття, побутових та виробничих відходів.