Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

16.04.18 | 15:51

Мукачівщина – Іршавщина: придорожній знак оновлено

Придорожні знаки, як вказують на територіальну межу районів, - важлива частина дорожньої інфраструктури. Побудовані в одній з малих архітектурних форм, знаки служать проїжджим для визначення меж району, виконують функцію вказівників. Мають придорожні вказівники і  естетичне навантаження, тому їхній зовнішній вигляд не повинен залишатися поза увагою.

Такої думки дотримуються і керівники двох сусідніх районів: Мукачівського та Іршавського.

Сергій Гайдай спільно зі своїм колегою Олександром Горіним  ініціювали та фінансово підтримали відновлення знаку, який визначає межі адміністративних одиниць.

«Чистота узбіч, берегів річок, стан дорожніх знаків, вказівників, - все це є «обличчям» кожного району, області та країни в цілому, - коментує очільник Мукачівщини Сергій Гайдай, - такі штрихи визначають рівень громадянської свідомості, культури в суспільстві, за ними складають про нас враження і гості з країн ЄС. Тому такі деталі мають і геополітичне значення».

Варто зазначити, що знак оновили в рамках загальної весняної толоки «За чисті узбіччя», яка відбулася по всьому Закарпаттю. День благоустрою провели і в Мукачівському районі, де на загальне прибирання вийшли 300 державних службовців, працівників органів місцевого самоврядування,  служб та відомств району.