Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

07.05.18 | 14:13

Мукачівщину відвідає Прем’єр – міністр України Володимир Гройсман

Урядова делегація на чолі з Прем’єр – міністром України Володимиром Гройсманом, в рамках робочої поїздки до Закарпаття, відвідає Мукачівщину.

Про це повідомив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай під час організаційної наради, сьогодні, 07 травня.

Візит Урядової делегації запланований на 11 травня, а одним з об’єктів, які огляне Прем’єр – міністр, стане Бобовищенський вин завод. Відтак, однією з тем буде розвиток виноробства та виноградарства.

Як зазначив очільник району Сергій Гайдай, до складу делегації увійде віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, яка опікується гуманітарними питаннями та транскордонним співробітництвом Закарпаття.

Візит урядової делегації на Мукачівщину – це ще одна ефективна можливість розповісти про те, що важливе для людей, акцентувати на проблемах, які можна вирішити на рівні Уряду, Верховної Ради, зокрема, шляхом законодавчої ініціативи, - зазначає Сергій Гайдай.

Відтак, голова Мукачівської РДА дав ряд відповідних доручень щодо підготовки пропозицій у вирішенні проблемних питань, зокрема:

Про розвиток виноробства

Про можливість для медичних закладів отримувати санітарний транспорт як гуманітарну допомогу

Про впорядкування правил поводження з ТПВ ( напрацювання щодо проекту законодавчих змін в частині обов’язково заключення довогорів на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів)

Про відміну обов’язкового встановлення модемів для газової мережі у бюджетних закладах для зчитування показів використаного газу;

Про реформування сільської медицини, та інше

Новини

Всі новини >>