Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

07.05.18 | 15:49

Кращих державних службовців відзначили в Мукачівській РДА

З приємного моменту розпочалася сьогодні, 07 травня, організаційна нарада у Мукачівській РДА. Керівник району Сергій Гайдай привітав та нагородив грамотами кращих деревних службовців – учасників І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Зазначимо, І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» відбувся на виконання розпорядження голови Мукачівської РДА № 44 від 28.02.2018р. «Про проведення у 2018 році І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в районній державній адміністрації.

Організаційний комітет, який організував проведення конкурсу та підвів підсумки по результатах, - очолив керуючий справами адміністрації Олександр Чекан.

Відтак, участь у  І турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у Мукачівській РДА взяли:

Наталія Галянт – заступник начальника управління  - начальник відділу зведеного аналізу, промисловості та розвитку підприємництва управління економічного розвитку й торгівлі;

Іван Щубер – начальник відділу  взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції, оборонної та  мобілізаційної роботи;

Павло Райко – головний спеціаліст відділу молоді й спорту, управління освіти, молоді й спорту;

Тетяна Шершун – головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи;

Сергій Козолуп – головний спеціаліст відділу  взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції, оборонної та  мобілізаційної роботи;

Ірина Бисага – спеціаліст сектору житлових субсидій в УПСЗН

Керуючий справами Олександр Чекан зазначив, що всі учасники конкурсу показали хороші результати у частині знання Конституції України, законодавства про державну службу та запобігання й протидії корупції.

Наталія Галянт – переможець конкурсу у номінації «Кращий керівник» та Павло Райко – переможець у номінації «Кращий спеціаліст», - представлять Мукачівщину на обласному рівні в ІІ турі конкурсу.

Новини

Всі новини >>