Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

08.05.18 | 15:42

Мітинг-реквієм до Дня пам’яті й примирення відбувся на Мукачівщині

Сьогодні, 08 травня, в смт. Кольчино відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті й примирення. У цей травневий день біля обеліску Слави зібралися представники влади й громадськості, ветерани й школярі, аби поклонитися всім, хто творив велику перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.

За роки війни  майже кожна українська родина зазнала непоправних втрат, мільйони солдат повернулися  додому, зазнавши важких поранень, тисячі життєвих стежинок було понівечено.

У дні сучасності все більше уваги звертають не на загально відомі факти боїв та перемог, а на конкретні  особистості, які ціною власного життя виборювали кожен сантиметр землі, відстоювали кожен населений пункт.

Саме під обеліском Слави, на якому викарбувані імена тих, хто від Мукачівщини вніс свою лепту до загальної боротьби з ворожою навалою, і вшанували події історичного значення.

Участь в заході взяли: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, голова Мукачівської районної ради Іван Михайло, перший заступник  голови адміністрації Андрій Данканич, заступник голови адміністрації Олександр Богів, селищний голова Кольчина Микола Дуб, районні та селищні депутати,  керівники державних служб та відомств, духовенство, громадськість, молодь. Звісно, вшанували захід своєю присутністю і ветерани на чолі з головою Ради ветеранів Мукачівського району Іваном Качуром.

Пам'ять всіх полеглих за роки другої світової війни вшанували хвилиною мовчання.

Відтак, до ветеранів та всіх присутніх звернувся очільник району Сергій  Гайдай, який в першу чергу подякував ветеранам, які завжди стояли поруч з молоддю, допомагали порадою, ділилися досвідом. Також керівник району закликав ніколи не забувати історичних подій, усвідомлювати значимість величезної звитяги, яку українці, серед яких закарпатці, мешканці Мукачівщини, - кожного дня проявляли на передовій.

З теплими словами вдячності до ветеранів звернулися: голова Мукачівської районної ради Іван Михайло, голова селищної ради Микола Дуб.

Своє вагоме слова сказали й ветерани: перед учасниками заходу виступив голова Ради ветеранів Мукачівського району Іван Дмитрович Качур.

Зазначимо, творча молодь, учні висловили свою шану у  тематичних виступах, які підготували під керівництвом своїх вчителів.

Після виступів священнослужителі здійснили спільну екуменічну панахиду в пам'ять тих, кого забрала  кривава війна.

Мітинг-реквієм завершився покладанням квітів до Обеліску слави та спільним фото, до якого запросили ветеранів.

 

Новини

Всі новини >>