Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

08.05.18 | 08:28

У військовому ліцеї вшанували ветеранів Другої світової війни

20180508_134629.jpgУрочистий захід до Дня пам’яті та примирення відбувся у Закарпатському обласному ліцеї інтернаті з ПВФП, що у Мукачеві.

Начальник ліцею Юрій Захаров запросив багато поважних гостей, серед яких: ветеран війни Галина Плахотник, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, військком Мукачівського ОМВК Ігор Гусєв, заступник начальника Мукачівського прикордонного загону Андрій Зубов, представники Закарпатської 128-ї ОГПБ, керівники громадських організацій, ветерани Збройних сил України, батьки ліцеїстів.

Зі знаменними історичними подіями - 73-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні і Днем пам’яті та примирення, - привітав ліцеїстів очільник району Сергій Гайдай.

Керівник району відзначив, що про події Другої світової війни ліцеїсти можуть почути безпосередньо від ветеранів, які зажди присутні на заходах навчального закладу, як от Галина Плахотник.

20180508_130927.jpgТакож Сергій Володимирович побажав, щоб всі набуті знання й навички ліцеїсти використали  в мирних цілях, охороняючи громадський порядок й рубежі нашої країни, щоб ніколи більше не знати лихоліть війни. Адже майже кожна українська родина зазнала втрат у роки Другої світової війни.

Своє слово сказала й Галина Юріївна Плахотник, яка щиро побажала молоді успіхів у навчанні, здоров’я та наснаги під мирним небом незалежної України.

Перед ліцеїстами виступили також й інші поважні гості заходу.

Молодь, у свою чергу, продемонструвала дорослим, що ретельно готується стати на захисті державних цінностей. Ліцеїсти показали військові вправи з рукопашного бою, гирьового спорту, вправність володіння зброєю.

20180508_132820.jpg 20180508_133116.jpg

Новини

Всі новини >>