Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

10.05.18 | 14:48

Надзвичайна ситуація в смт. Кольчино

Термінове засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій провів перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

Предметом оперативної наради стала надзвичайна ситуація техногенного характеру, що трапилася сьогодні, 10 травня, в селищі Кольчино.

Приблизно о 9.00 за київським часом по вул. Фредяшівській в смт. Кольчино Мукачівського району стався зсув гірничої породи, який спричинив пошкодження трьох житлових господарств. Зокрема повністю засипані два будинки та один – частково, зруйновано автомобіль, який знаходився на подвірї, значна кількість грунтової маси пошкодила  дорогу. На щастя обійшлося без людських жертв.

Під час засідання обговорили план першочергових заходів для вирішення даної ситуації. Перш за все необхідно визначити характер ситуації, для чого залучено відповідного експерта з м. Берегово; визначити рівень небезпеки; евакуювати постраждалі сім’ї та сім’ї з дітьми; звернутися до правоохоронних органів для встановлення винуватців та притягнення їх до відповідальності; відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації провести розрахунок збитків житлових будівель; вжити заходів щодо унеможливлення подальших зсувів.

Мирослав Данко – начальник Мукачівської РЕМ звернув увагу присутніх на необхідності відновлення електропостачання, перезаживлення системи для забезпечення надійності електропостачання діючим споживачам.

Новини

Всі новини >>