Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

11.05.18 | 09:46

Прийом громадян провів очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

Черговий прийом громадян з особистих питань провів очільник району Сергій Гайдай. Мешканці кількох сіл та селища піднімали важливі питання. На цей раз основну частину заяв склали звернення з питань соціального захисту. Йшлося, зокрема, про допомогу у лікуванні дитини з багатодітної родини з Чинадієва, допомогу на реабілітацію також для багатодітної родини з Ракошина, допомогу малозабезпеченим родинам, що опинилися у складних обставинах.

Детально Сергій Володимирович зупинявся на роз’ясненні концепції урядової програми «Доступні ліки», за якою мешканці району мають можливість отримати медикаменти безкоштовно або з незначною доплатою. Щоправда, програма поширюється на хворих на серцево-судинні захворювання, астму та цукровий діабет.

Також керівник району роз’яснив заявникам принцип дії районної програми «Турбота», за якою матеріальну допомогу надає депутат райради, відповідно до свого виборчого округу.

Під час прийому до керівника адміністрації зверталися з проханням посприяти у вирішенні межових суперечок та інших земельних спорів.

Ряд питань керівник району залишив під своїм контролем, запланувавши виїзд на місце проживання заявника.

"Багато питань вдається вирішити при виїзді на місце, - коментує керівник району, - але позитивного результату можна досягти лише за умови тісної співпраці з селищним або сільським головою, депутатами".

Всі звернення мешканців району, надані під час особистого прийому, будуть детально опрацьовані з метою їх якнайшвидшого вирішення.

Новини

Всі новини >>