Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

14.05.18 | 16:05

Питання «теплих» кредитів розглядали у Мукачівській РДА

Мешканці Мукачівщини дбають про утеплення свого житла влітку і в цьому їм сприяє районна програма «Власний дім».

Відтак, районна комісія з по підтримці індивідуального житлового будівництва на селі розглянула дві заяви. Засідання під керівництвом першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, відбулося сьогодні, 14 травня.

Комісія вивчила матеріали двох звернень, відповідно до яких родини отримають можливість отримання пільгового кредиту. Загальна сума коштів, які мешканці Мукачівщини спрямують на облаштування житла, становить 180 тис. грн. Один заявник планує здійснити капітальний ремонт даху будинку, інший – провести заміну вікон та дверей на металопластикові.

Зазначимо, в Мукачівському району діє цільова районна програма «Власний дім» на 2016 – 2020 роки.

Основне завдання програми полягає в наданні пільгових кредитів індивідуальним забудовникам у обсягах зазначених відповідно до Програми.

Заходами Програми передбачено кредитування на добудову або реконструкцію житла, придбання житла та облаштування інженерними мережами, в тому числі газифікація власних житлових будинків та мереж електро-газо-водопостачання, заміна газових котлів на твердопаливні, утеплення фасада будинку, заміна дерев’яних вікон та дверей на металопластикові.

 

Новини

Всі новини >>