Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

16.05.18 | 16:19

Перший крок до зірок: дошкільнята Мукачівщини вразили тематикою виступів

Другий конкурсний день творчого зорепаду серед дошкільнят Мукачівщини  запам’ятався яскравими та тематично багатими номерами.

Справді, тематика  виступів учасників конкурсу-огляду «Перший крок до зірок» - була не по дитячому серйозною. Серед веселих пісень й танців звучали й життєві теми. Відтак, юна учасниця з Горонди декламувала вірш на тему притаманну Закарпаттю в цілому. У рядках йшлося про долю жінки-заробітчанки, діти якої виросли без неї, а чужина відібрала спогади про те, як жили рідні протягом довгих років розлуки.

Також хвилю овацій викликав юний учасник, який зачитав  уривок з твору Антуана де Сент-Екзюпері Маленький принц».

На  дорослі проблеми у дитячих вустах звернув увагу й очільник району Сергій Гайдай, який зазначив, що важко щось додати, коли діти кажуть дорослим, як не вистачає їм батьків.

Керівник району додав, що завдання кожної з гілок влади робити все, аби діти зростали поруч зі своїми батьками, а у родинах панував добробут.

Відтак, керівник району подякував найріднішим людям всіх діток – Матерям, які й зараз були в залі, готували та переживали за дітей.

Вітала учасників заходу й начальник управління освіти, молоді та спорту Світлана Кешеля.

Програму конкурсу «Перший крок д зірок» звершено. На  творчому небосхилі яскраво засяяли нові зовсім юні таланти, які вперши вийшли на велику сцену та зробили свій перший крок до зіркового майбуття.

 

Новини

Всі новини >>