Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

17.05.18 | 09:57

Договірна процедура з підрядником завершена, очікуємо початку ремонту дороги Свалява-Мукачево, - Сергій Гайдай

Питання перспективи ремонту  автодороги місцевого значення Свалява-Мукачево прокоментував для місцевого телеканалу очільник району Сергій Гайдай.

Дорога, що проходить селищем Чинадієво – вже давно потребує ремонту. Це – туристичний куточок Мукачівщини, адже  Чинадієво ще називають селищем двох замків – Сент-Міклош та палац графів Шенборнів, в санаторії «Карпати». Також цією дорогою користуються відпочиваючі санаторію «Синяк».

Як проінформував журналістів голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, кошти ля ремонту дороги є в наявності.

У минулому році народний депутат Михайло Ланьо залучив кошти з державного бюджету для ремонту саме цієї автодороги, - зазначає Сергій Володимирович, - початку ремонтних робіт очікуємо на початку літа.

Варто відзначити, оголошені наприкінці минулого та на початку поточного року тендерні торги не відбулися за причини недостатньої кількості учасників.  Відтак, згідно  законодавства замовнник послуг, а це - Чинадіївська селищна рада – має можливість визначити виконавця робіт шляхом проведення переговорної процедури закупівлі послуг.

За інформацією селищного голови Чинадієва Івана Мошака, переговорна процедура завершена, виконавця робіт визначено, то ж незабаром дорогу відремонтують.

Довідково:

Згідно зі ст. 12 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), закупівля може здійснюватися шляхом застосування однієї з процедур, передбачених цією статтею. Відповідно до частини першої статті 35 Закону переговорна процедура закупівлі – це процедура, яка використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками.

Новини

Всі новини >>