Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

31.05.18 | 16:16

Підтримка галузі тваринництва та епізоотичної ситуації в Мукачівському районі

Про використання бюджетних коштів для підтримки галузі тваринництва та епізоотичної ситуації в Мукачівському районі говорили сьогодні, 31.05.2018 року на нараді при першому заступнику голови Мукачівської районної адміністрації А. Данканичу, за участі начальника Мукачівського районного управління головного управління Держпродспоживслужби Закарпатської області В. Туряниці та головного спеціаліста відділу агропромислового господарства П. Поминчуку.

Згідно Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва передбачена спеціальна бюджетна дотація за утримання корів, юридичним особам за кожну наявну ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку корову в розмірі 750 гривень за одну корову. Також у цьому Порядку передбачена дотація за молодняк фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому Порядку молодняка ВРХ до тридцяти місячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб. Дотація надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка, у розмірі: за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців – 300 грн. за голову; за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців – 700 грн. за голову; за період  утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців – 1500 грн. за голову. Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову.

П. Поминчук зазначив, що утримання однієї голови молодняка ВРХ обходиться домогосподарству приблизно 100 гривень за добу майже до тримісячного віку, фізичні особи подали необхідний пакет документів в незначній кількості.