Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

30.05.18 | 16:30

Відбулося засідання Колегії районної державної адміністрації

Традиційно, в останню середу місця, в Мукачівській РДА відбулося засідання Колегії районної державної адміністрації.

Провів засідання Колегії голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай за участі: голови Мукачівської районної ради Івана Михайла,  першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича,  заступника голови Мукачівської РДА Олександра Богіва, керівника апарату адміністрації Олександра Чекана, селищних та сільських голів, керівників структурних підрозділів, управлінь та відділів РДА, державних служб та відомств.

На розгляд членів колегії виносилися наступні питання:

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку району за І квартал 2018 року.

2. Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за І квартал 2018 року.

3. Про план реагування на надзвичайні ситуації в районі Мукачівським міськрайонним відділом УДСНС України в Закарпатській області.

Відтак, підсумки економічного і соціального розвитку району за І квартал 2018 року підвів начальник управління економічного розвитку і торгівлі Мукачівської РДА Ігор Яворський.

Як зазначив доповідаючий, промисловими підприємствами району у березні  2018 року реалізовано продукції на суму 52998,9 тис. грн., що становить 102,3 %  в порівнянні з лютим  цього року, загалом за І –й квартал поточного року реалізовано  – 147196,4 тис. грн., процент виконання складає  149,3  до відповідного  періоду минулого року.

Середня заробітна плата  по промисловим підприємствам за березень місяць  склала  6681,9  грн. Найвищий рівень заробітної плати у галузі легкої промисловості – 8907,9 грн., найнижчий у харчовій промисловості  – 4384,6 грн.

В районі сільськогосподарську діяльність здійснюють 14 сільськогосподарських товариства, 162 фермерських господарств.

У туристичній галузі за І квартал 2018 року загальний показник кількості туристів склав понд  5 тис.осіб. Найбільш суттєве збільшення кількості відпочиваючих спостерігається у санаторіях  «Синяк»,  філія «Синяк» оздоровчому комплексі «Водограй». В секторі сільського туризму даний показник також значно зріс .

Одночасно збільшення кількості відпочиваючих вплинуло на  період їх перебування  у туристичних закладах району, загальна кількість перебування гостей  склала 65 тис. туро-днів. Відповідно до цього сума обсягу наданих туристичних послуг склала  17 млн. 517тис.грн.

По зовнішній торгівлі послугами експорт складає 13 млн. 982,6 тис.дол.США, 106,9% до відповідного періоду минулого року. Імпорт склав 4 млн. 052,0 тис.дол.США. 136,7 % до відповідного періоду минулого року. Маємо позитивне сальдо 9 млн.930,7 тис.дол.США.. Коєфіціент покриття експортом імпорту послуг становить – 3,4

По другому питанню доповідала начальник фінансового управління Інна Бисага.

Відповідно до інформації, яку озвучила присутнім Інна Анатоліївна, за січень-березень 2018 року до загального фонду зведеного бюджету Мукачівського району мобілізовано 45406,4 тис. грн.. податків, зборів та інших доходів, понад план надійшло  8238,3 тис. грн… Виконання становить 122,2%

Про план реагування на надзвичайні ситуації в районі Мукачівським міськрайонним відділом УДСНС України в Закарпатській області розповів начальник Мукачівського міськрайонного відділу УДСНС України в Закарпатській області Євген Мисло.

Інформація доповідаючих була взята до відома та використання у роботі, про що прийняті відповідні рішення.