Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

11.06.18 | 09:16

Про здійснення державної політики у сфері протидії людьми говорили у Мукачівській РДА

У Мукачівській РДА відбувся круглий стіл на тему: «Здійснення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії людьми в Закарпатській області».

Тематична зустріч відбулася за участі: в.о. голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, депутата Закарпатської облради Андрія Вишняка, головного спеціаліста відділу з питань сім'ї, оздоровлення дітей та запобігання сімейного неблагополуччя Департаменту соціального захисту ЗОДА Василя  Савчина, керівника Закарпатської громадської жіночої організації (ЗГЖО) «Веста» Інни Сабадош. У роботі круглого столу взяли участь начальники управлінь, служб, відомств, які реалізовують державну політику у сфері протидії торгівлі людьми, представники громадських організацій, ювенальної поліції та Мукачівського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Інна Сабадош інформувала учасників про реалізацію проекту МОМ «Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії людьми в Закарпатській області.

Андрій Вишняк представив аналіз стану виконання районних програм «Впровадження молодіжної, сімейної, демографічної та гендерної політики на 2016-2020рр.»

В.о. голови адміністрації Андрій Данканич зазначив, що у Мукачівському районі немає мешканців зі статутом осіб, які постраждали від торгівлі людьми, в  тому числі й від трудового рабства. Відповідних звернень не надходило.

Детальніше про спільну роботу всіх дотичних до проблеми служб та відомств інформувала начальник відділу у справах сім'ї та дітей УПСЗН Віра Сватанова. Окремо зупинилися на темі дитячого жебракування, яке теж є аспектом торгівлі людьми.

Так, серед критеріїв, за якими родинам надається додатковий соціальний супровід з  боку відповідних служб, є, зокрема, домашнє насилля над дітьми, примушування до жебракування, та інші.

У підсумку засідання круглого столу відпрацювали алгоритм подальшої співпраці  всіх служб та громадськості з метою ефективної реалізації державної політики у сфері запобігання торгівлі людьми в Мукачівському районі.

Новини

Всі новини >>