Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

28.06.18 | 09:35

22 річницю Конституції України відзначили в районі

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безсумнівно, відноситься і День прийняття Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня, такими словами розпочався тематичний вечір «Оберіг нашої держави», приурочений до Дня Конституції України,який проходив у центральній районній бібліотеці за участі голови Мукачівської районної державної адміністрації Сергія Гайдая, голови районної ради Івана Михайла, заступника голови райдержадміністрації Олександра Богіва, голови районної ради ветеранів Івана Качура, які звернулись до присутніх з вітальними словами.

Гайдай С.В., зазначив, що Конституція – це основний закон держави, який закріплює фундаментальні цінності суспільства. День Конституції – це свято національного єднання й загальної відповідальності за сьогодення й майбутнє нашої Батьківщини.

Іван Михайло зауважив, що держава з давньою історією, оригінальною духовною культурою, традиціями, працьовитим та миролюбним народом має право на самовизначення і повагу, а Конституція України не лише регулює найбільш важливі суспільні відносини в державі, а й відносини України з іншими державами світу.

Конституція України є однією з найбільш демократичних конституцій наголосив заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів. Не дивлячись на свій молодий вік Конституція України втілила в собі світовий досвід демократії адаптований до українських реалій.