Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

30.06.18 | 09:39

Кубок Мукачівщини з баскетболу розіграли найсильніші команди району

P1400182.JPGФінальні матчі з баскетболу за Кубок району відбулися у суботу, 30 червня, на базі Мукачівського агарного коледжу. На паркеті зустрілися найсильніші команди району: БК «Ракошино», БК «Горонда 1», БК «Горонда 2», БК «Нове Давидково».

Організаторами спортивного дійства виступила Федерація баскетболу Мукачівського району, яку очолює Степан Горват, спільно з відділом молоді та спорту Мукачівської РДА, начальник відділу Олександр Корж.

P1400198.JPGУчасників змагань привітав голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який зазначив, що в Мукачівському району розвиваються багато видів спорту, один з найулюбленіших серед молоді – баскетбол. Керівник району запевнив, що і надалі підтримуватиме спортивні починання команд, а учасникам фінальних матчів за Кубок району побажав цікавої гри без травм та перемоги.

Відтак, Степан Горват представив головного суддю змагань – це майстер спорту Мар’яна Салай та суддю – секретаря Ларису Кузнєцову.

Стартовий свисток судді став початком запеклої боротьби, адже сили команд, рівень їх підготовки були майже однаковими. Проте, перемога буває лише одна, тож призові місця розподілилися наступним чином:

ІV місце – БК «Горонда ІІ»

ІІІ місце – БК «Нове Давидково»

Кубок Мукачівського району з баскетболу розіграли між собою запеклі супротивники: БК «Ракошино» та БК «Горонда 1». Цього разу спортивна фортуна була на користь ракошинців, які і здобули перемогу. Відтак, чемпіоном Мукачівщини з баскетболу та володарем Кубку стала команда «Ракошино».

Кращим гравцем визнано Пасербовича Степана ( БК «Ракошино»)

Кращим «бомбардиром» визнано Мелентьєва Владислава (БК «Горонда 1»)

Нагородження команд провів заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів спільно з головою Федерації баскетболу Мукачівського району Степаном Горватом.

Команда-переможниця стала володарем Кубку, гравці були нагороджені медалями, грамотами Мукачівської РДА та спортивними формами, які стануть у нагоді на наступних тренуваннях.

Команди – учасники змагань були нагороджені медалями, грамотами Мукачівської РДА та баскетбольними м’ячами.