Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

01.07.18 | 09:42

Веломарафон «Три замки Закарпаття» відбувся на Мукачівщині

P1400288.JPGМукачівщина вже вдруге вітає учасників вело марафону «Три замки Закарпаття». Змагання, які збирають професіоналів та любителів велоспорту, охоплюють три історичні пам’ятки: замок «Паланок» (Мукачево), замок «Сент-Міклош» ( смт. Чинадієво), замок Шенборнів, що на території санаторію «Карпати» ( Чинадіївська селищна рада, с. Карпати).

Два маршрути різної складності та протяжності, відповідно до рівня підготовки учасника, запропонували організатори змагань.

Протяжність маршруту для професіоналів склав 70 кілометрів: Мукачево-Лавки-Лохово-Бобовище-Грибівці-Ільківці-В.Визниця-Лісарня-Кленовець-Косино-Чинадієво-Карпати-Чинадієво-Кольчино-Мукачево

Протяжність маршруту для любителів склав 40 кілометрів: Мукачево-Кендерешів-Куштановиця-Буковинка-Брестів-Вільховиця-Пасіка-Карпати-Чинадієво-Кольчино-Мукачево.

P1400202.JPGЗмагання відкрили урочисто у замку «Паланок» за участю голови мукачівської РДА Сергія Гайдая, організатора змагань Артема Топчанюка, уповноваженого Президента України з питань реабілітації поранених учасників АТО Вадима Свириденка, завідувача сектору у Закарпатській області Державної служби України у справах ветеранів війни і учасників АТО Івана Балашова, начальника відділу молоді й спорту РДА Олександра Коржа та інших шанованих гостей.

Звертаючись до учасників заходу, очільник району Сергій Гайдай зазначив:

«Вже вдруге Мукачівщина щиро вітає учасників вело марафону! Зазначу, що спільно з організатором змагань за активної участі селищних та сільських голів, служб та відомств району,- ми зробили все, аби змагання пройшли на високому рівні, були приємними та безпечними для всіх учасників. Бажаю вдалого маршруту та яскравих вражень, адже змагання – це можливість побачити мальовничі куточки Мукачівщини, її визначні історичні пам’ятки».

P1400218.JPGЗазначимо, у змаганнях на маршруті для любителів, протяжністю 40 кілометрів, взяли участь команда Нескорених – ветеранів АТО, які, після важких поранень, знайшли в собі сили жити повноцінним, активним життям.

На цьому акцентував і Вадим Свириденко, який втративши в Дебальцівському котлі всі чотири кінцівки, знову повернувся до активного життя і займає не менш активну громадську позицію. На посаді Уповноваженого Президента України з питань реабілітації поранених учасників АТО, Вадим Свириденко створює всеукраїнську мережу з адаптації та соціалізації ветеранів АТО

«Герої України, ветерани АТО раді приймати участь у веломарафоні, вже є така думка, щоб наступного разу привезти на Закарпаття ще більше хлопців, адже спорт – один з  найбільш дієвих видів реабілітації, - зазначив Вадим Свириденко».

До слова, керівник району Сергій Гайдай та Вадим Свириденко знайшли нагоду познайомитися та поспілкуватися, щоб у подальшому спільно працювати над вирішенням питань реабілітації та соціалізації ветеранів АТО.

Про технічні особливості маршруту учасникам розповів організатор змагань Артем Топчанюк. Відтак, веломарафон «Три замки Закарпаття» стартував, щоб перемогли найкращі, сильні духом спортсмени. 

P1400249.JPG P1400255.JPG