Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

01.07.18 | 09:45

Чудове родинне свято відбулося у Жнятині

P1400354.JPGКонцертна програма, яку готували всім селом, була присвячена Дню сім’ї. Так яскраво та масштабно у селі Жнятино вшановували те, що найдорожче для кожної людини – його родину.

Концертну програму для своїх рідних підготували як вихованці ДНЗ, так і двох шкільних навчальних закладів – української та школи з угорською мовою навчання. Також активними учасниками програми стали вихованці недільної школи для дітей Реформаторської церкви.

Мешканців Жнятина привітав голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який зазначив, що громада села Жнятино – це теж одна велика родина, про благополуччя якої дбає її голова Іван Орос:

«Спільно з Іваном Івановичем нам вдалося ініціювати та відстояти у сесійній залі Мукачівської райради дуже важливе для села рішення. Нова грошова оцінка орендованих земель у Жнятині принесе селу додаткові  1 мільйон 200 тисяч гривень щонайменше. Ці кошти ви зможете використати для того, щоб ваше село розвивалося, стало фінансово успішним та комфортним для його мешканців, - зазначив Сергій Володимирович».

Перед односельчанами також виступив голова села Жнятина Іван Орос, який привітав всіх присутніх зі святом, наголосивши, що родина – це дар, який потрібно шанувати, як у власній оселі, так і в рамках громади.

Відтак, юні таланти порадували дорослих чудовими номерами. Вірші, пісні, театралізовані сценки, хореографічні номери вразили своєю майстерністю та художнім смаком.  Для дітей дорослі підготували також цікаві подарунки: іграшки, солодощі та лялькову виставу. Також на подвір’ї сільради, де проводили свято, функціонували дитячі атракціони, які користувалися попитом у найменших мешканців села.

P1400363.JPG P1400423.JPG

P1400405.JPG P1400437.JPG