Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

26.06.18 | 10:20

В малому залі РДА відбулось засідання координаційної ради

Засідання Координаційної ради з питань вирішення проблемних питань учасників АТО та членів їх сімей провів очільник Мукачівської районної державної адміністрації Сергій Гайдай за участі керівників структурних підрозділів та відділів райдержадміністрації, членів громадських організацій «Спілка учасників антитерористичної операції міста Мукачева та Мукачівського району» і «Учасники АТО та інших бойових дій Мукачівського району».

На сьогоднішній день в Мукачівському районі нараховується 348 учасників АТО, із них на обліку в управлінні соціального захисту населення з відповідним статусом та посвідченням «учасник бойових дій»  - 307 чоловік, 17 інвалідів війни, 3 інваліди військової служби та 19 членів сімей загиблих за 7-ма загиблими учасниками АТО та 1 учасник війни повідомила заступник начальника відділу пільг управління соціального захисту населення Оксана Фізер. Також зазначила, що згідно районної програми «Турбота» громадським організаціям виділено кошти для надання матеріальної допомоги учасникам АТО, відповідно до постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників АТО санаторно-курортним лікуванням», закуплено 2 путівки для оздоровлення учасників АТО в санаторій Поляна.

Директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Туряниця зазначила, що соціальна адаптація учасників антитерористичної операції здійснюється центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відповідно до державного стандарту соціальної адаптації, затвердженого Мінсоцполітикою.

Директор Мукачівського районного центру зайнятості Роман Мельничук довів до відома присутніх, що за період з 01 січня по 25 червня послугами служби зайнятості скористалися 6 демобілізованих військовослужбовців учасників АТО, з яких 4 особи мали право на допомогу по безробіттю. При обслуговуванні даної категорії громадян, фахівцями центру зайнятості застосовується індивідуальний підхід до кожної особистості, при потребі надаються послуги з професійної орієнтації, професійного навчання; організовуються цільові семінари за участі представників управління соціального захисту населення, Центру надання безоплатної правової допомоги, Мукачівського військового комісаріату. За результатами спільної роботи працевлаштовано 3-х осіб даної категорії, 1 особа припинила реєстрацію в центрі зайнятості за заявою. На теперішній час  на обліку перебуває 2 учасників АТО, для яких проводиться пошук підходящої роботи.

Новини

Всі новини >>