Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

11.07.18 | 11:43

128 окрема гірсько-штурмова бригада святкує 96- ту річницю з дня створення

Голова Мукачівської районної державної адміністрації Сергій Гайдай привітав 128 окрему гірсько-штурмову бригаду з 96-ою річницею від дня її створення.

Війна привчає цінувати саме людей, а не речі – найбільше”, з цими словами очільник Мукачівщини звернувся до всіх присутніх військовослужбовців. З перших днів 2014 року батальйонна тактична група, до складу якої входить підрозділ 128 бригади, зайшла на Луганщину, ісьогодні вона захищає Україну у війні з російським агресором на Донбасі”, - зазначив Сергій Володимирович. Щиро дякую усьому особовому складу за сумлінне виконання конституційного обов’язку, відвагу, героїзм та самопожертву, продемонстровані у ході антитерористичної операції. Тільки ціною колосальних надзусиль кожного військовослужбовця можна захистити незалежність, життя і безпеку кожного, право вільно жити на своїй, українській землі.

Цінними подарунками та грамотами відзначили та нагородили майора Наумчука В.В., майора Станковича О.М., капітана Ніколаєнка М,М., лейтенанта Бабича В.С., лейтенанта Капштик Я.С., старшого прапорщика Ліщину С.М., старшину Колесник О.Є., молодшого сержанта Гребінь С.В., молодшого сержанта Федорова Г.А., старшого солдата Бойка А.В. за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, зразкову військову дисципліну та з нагоди 96-ї річниці створення 128 окремої гірсько-штурмової бригади.

Гайдай С.В. висловив співчуття з приводу втрати бійців 15 окремого гірсько-піхотного батальйону, які загинули під час військових навчань на Рівненському полігоні, та повідомив, що підприємство Мукачівського району Агро-Лучки надасть допомогу родинам загиблих.

 

Новини

Всі новини >>