Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

16.07.18 | 10:52

Прийом у гірському селі

Прийом громадян з особистих питань у населених пунктах Бабичівської сільради здійснив перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Найперше питання, яке порушили мешканці сіл Бабичі та Ділок, стосувалося ремонту частини дороги. Адже частково дорога відремонтована за кошти Державного резервного фонду з ліквідації стихійного лиха, так як постраждала внаслідок паводку. Варто зазначити, що населені пункти даної сільради мають статус гірських.

Також розглянули питання щодо роботи громадського транспорту.  Йшлося про догляд за узбіччями доріг, вкритих кущами деревами, вітки яких погіршують огляд  автошляху та зачіпають автобус під час руху. Як зазначив Василь Маринець, це питання вирішать спільними зусиллями двох сільрад Брестівської та Бабичівської.

Спільно з головою села Василем Маринцем, перший заступник голови адміністрації роз’яснив мешканцям сіл й багато інших питань, з якими вони звернулися під час прийому.

Також під час виїзного прийому Андрій Андрійович навідався до одного із заявників за адресою проживання, адже мешканець Ділка переніс тривалу хворобу, йому важко пересуватися, відтак і завітати на прийом до адмінбудівлі РДА або сільської ради.

За місцем проживання родини заявника Андрій Андрійович вислухав та розглянув ряд питань, що турбують літнє подружжя. Це і пільгове забезпечення медикаментами, і довготривалий межовий спір з сусідами.

По підсумку прийому, ряд питань було роз’яснено на місці, окремі зі звернень потребують комісійного обстеження та додаткового вивчення та залишаються на контролі в першого заступника голови адміністрації до їх вирішення.

Новини

Всі новини >>