Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

25.07.18 | 10:25

Прийом громадян

Черговий прийом громадян з особистих питань провів голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

Варто відзначити, що мешканці сіл району піднімають перед головою адміністрації не лише особисті питання, а й проблематику, що вагома для громади в цілому.

Так, поряд з особистими питаннями, що стосувалися надання допомоги на лікування, питання щодо тарифів на газ, вже традиційних межових суперечок, мешканці сіл наголошували на питаннях розвитку села, стану закладів освіти, тощо.

Як роз’яснив керівник адміністрації Сергій Гайдай мешканцю села Барбово Макарівської сільської ради, жодна з нагальних проблем бюджетних установ населеного пункту не залишається поза увагою. Так, управлінням освіти, молоді та спорту про авансовано роботу щодо облаштування спортивного майданчику Макарівської ЗОШ І-ІІІ ст.., заплановано проведення капітального ремонту внутрішніх санвузлів як Макарівської ЗОШ І-ІІІ ст.., так і Барбівської ЗОШ І-ІІ ст..

«Прийом громадян забезпечує дуже важливу функцію комунікації, дає можливість роз’яснити питання, важливі для громад, - зазначає голова адміністрації Сергій Гайдай, -  кожна людина має право знати, про реальні кроки з боку влади щодо вирішення проблем, перспективи їх вирішення, якщо питання потребує значних фінансів».

Всі звернення, озвучені під час прийому громадян, що відносяться до сфери компетенції Мукачівської РДА, будуть опрацьовані з метою їх подальшого вирішення.

Новини

Всі новини >>