Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

27.07.18 | 15:39

Працівників торгівлі з професійним святом привітав очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

Напередодні професійного свята працівників торгівлі привітав очільник Мукачівщини Сергій Гайдай.

Хоч святкова зустріч представників сфери торгівлі відбулася у неформальній обстановці, багато говорили про справи сьогодення та про складні етапи, які довелося пережити закладам  торгівлі за часи незалежності України.

Перед колегами виступила голова Закарпатської обласної організації профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг Галина Сваричевська, яка зазначила, що серед присутніх є працівники торгівлі, що працюють в галузі вже близько 50 років, передаючи досвід наступним поколінням та, водночас, адаптуючись до нових викликів економіки та ринку.

З вітальним словом до працівників торгівлі, ветеранів цієї галузі звернувся керівник Мукачівської районної адміністрації Сергій Гайдай:

 «Опорою економічної стабільності нашої країни є середній клас, який складають саме підприємці, працівники сфери торгівлі. У всі часи успішна торгівлі була запорукою процвітання місцевості, визначним критерієм рівня життя. У сучасному світі ми так само потребуємо ваших порад, практичного втілення вашого досвіду у нових умовах ринкової економіки та вдячні за вашу активну життєву й професійну позицію!»

Відтак, голова адміністрації щиро привітав усіх присутніх з наступаючим професійним святом та побажав і надалі залишатися активними учасниками економічного розвитку району, розвивати бюджетоутворюючі підприємства та заклади торгівлі.

Зустріч продовжилася у форматі невимушеного спілкування.

 

Новини

Всі новини >>