Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

31.07.18 | 10:43

Чисті русла річок - мінімальний ризик підтоплень

Звернення Мукачівського МУВГ про засмічення русла річки Латориця в межах В.Лучківської сільської ради (територія мостового переходу) розглянули на нараді у Мукачівській РДА.

Нараду провів керівник районної адміністрації Сергій Гайдай за участю: Василя Головчанського – завідувача сектору з питань цивільного захисту, Олександра Паука – головного спеціаліста відділу раціонального природокористування, збереження екомережі  та ПЗФ Департаменту екології та природних ресурсів ЗОДА, Наталії Свідерок – в.о. начальника фіну правління, Любомира Кунця – головного інженера Мукачівського МУВГ та Василя Габовди – заступника сільського голови В.Лучки.

Як зазначив Любомир Кунець – головний інженер Мукачівського МУВГ, на руслі річки Латориця в районі мостового переходу спостерігаються затори з сухих віток та побутового сміття. Представник водного господарства продемонстрував фото засміченої ділянки та додав, що затор, навіть при незначному підйомі води, може призвести до підтоплень прилеглої території.

Заслухавши інформацію по даному питанню, очільник району дав доручення сформувати робочу комісію для проведення обстеження  засміченої ділянки, складання кошторису витрат, необхідних для очищення русла річки, адже тут потрібна спецтехніка, якої у розпорядженні водників немає.

Комісія здійснить обстеження русла річки найближчим часом.

Також у ході наради Любомир Кунець озвучив важливу інформацію: на Воловеччині, в с. Нижні Ворота стався витік нафти. Надзвичайна подія виникла внаслідок усунення самовільної врізки у нафтопровід «Дружба». Ускладнює ситуацію те, що поблизу протікає річка Латориця. Фахівець зазначив, що на місці витоку нафти працює аварійна бригада Закарпатської філії ПАТ «»Закарпат-Транс-Нафта». За ситуацією стежать екологи та водники.

Керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай дав спільне для профільних служб доручення щодо постійного моніторингу ситуації щодо можливого забруднення нафтою річки Латориця в межах Мукачівського району  .

Новини

Всі новини >>