Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

31.07.18 | 10:46

Червеньово: оновлені освітні заклади готуються до першовересня

В освітніх закладах Мукачівщини продовжуються ремонтні роботи, щоб зустріти школярів та вчителів оновленими класами, світлими їдальнями,  впорядкованою територією, не забуваючи про санітарні норми.

В освітніх закладах Зняцівської сільської ради також провели ремонтні роботи, хід виконання яких проінспектував голова Мукачівської РДА  Сергій Гайдай. Спільно з головою Зняцівської сільради Діаною Сирохман та районним депутатом Георгієм Горватом, очільник району оглянув Червенівську ЗОШ І-ІІ ст.. та Червенівську ЗОШ І ст..

В освітньому закладі І-ІІ ступенів капітально відремонтовано їдальню та харчоблок. Змінено вікна та двері на сучасні енергозберігаючі, у залі їдальні встановлено облицювальну плитку, освітлення. Також приведено до ладу приміщення харчоблоку, включаючи й ремонт електропроводки та іншого обладнання.

У початковій школі цього ж села капітально відремонтовано внутрішні санвузли. Понад сорок учнів молодшої ланки та їхні вчителі користуватимуться зручностями, відповідно до санітарних норм.

«Літні канікули дають змогу усунути ті проблеми, яких в сучасних освітніх закладах взагалі не повинно існувати, - наголошує керівник району Сергій Гайдай, - діти не повинні користуватися занедбаними туалетами, займатися у похмурому спортзалі, харчуватися в їдальні, що далека від стандартів. Саме проблеми нагального характеру намагаємося вирішувати першочергово, адже комфорт для дітей та вчителів – понад усе».

Варто зазначити, що поїздка до населених пунктів Зняцівської сільради голови районної адміністрації мала ще й благодійну мету. Відтак, Сергій Володимирович передав одяг та речі першої необхідності для малозабезпечених родин. У цьому питанні погодився допомогти отець Михайло, який добре знає ситуацію своїх вірників. Гуманітарна допомога для мешканців району надана благодійниками з Італії, співпрацю з якими започаткував голова районної адміністрації Сергій Гайдай.

 

Новини

Всі новини >>