Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

30.07.18 | 10:50

На річці Стара відновлюють аварійні шлюзи

На Мукачівщині тривають аварійно-відновлювальні роботи шлюзів, що на річці Стара Зняцівської сільської ради.

Невелика місцева річка  не раз завдавала клопоту не тільки місцевим мешканцям, а й водникам та рятувальникам. У період танення снігу або дощів річка Стара виливала на сільгоспугіддя та підтоплювала проїжджу частину траси міжнародного значення М-06 Київ-Чоп. З надмірною кількістю води не справлялися застарілі та аварійні шлюзи, які з часом втратили пропускну спроможність.

Наскільки відновлення шлюзів є невідкладним, показав паводок у грудні 2017 року. Нагадаємо, вода «підійшла» впритул до траси міжнародного значення Київ-Чоп. Лише дії працівників водного господарства та рятувальників не дозволили воді залити дорожнє полотно та паралізувати рух транспорту на трасі.

Відтак, проект з відновлення шлюзів вдалося реалізувати завдяки фінансуванню з резервного фонду державного бюджету з ліквідації стихійних лих. Виконання робіт проінспектував голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. На місці керівник району обговорив з виконавцем – Мукачівським МУВГ та головою села Діаною Сирохман графіки виконання робіт.

«Мукачівщина отримає два з половиною мільйони гривень з  Резервного фонду ліквідації стихійних лих, - коментує очільник району Сергій Гайдай, - ці кошти спрямують на здійснення аварійно-відбудовних робіт трьох об’єктів, один з яких – шлюзи на річці Стара. Дуже важливо, що нам вдалося захистити дані проекти, адже кожен об’єкт має вагоме значення для громад. Ці проблеми далеко не нові, але грудневий паводок показав, наскільки невідкладним є їх вирішення».

Варто зазначити, в рамках даного проекту буде відремонтовано два аварійні містки на території В.Визницької сільради.

Новини

Всі новини >>