Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

30.07.18 | 10:53

Організаційну нараду провів голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай

Сьогодні, 30 липня, у Мукачівській РДА відбулася організаційна нарада. Провів нараду керівник районної адміністрації Сергій Гайдай за участю: заступника голови Мукачівської РДА Олександра Богіва, керуючого справами районної адміністрації Олександра Чекана, начальників управлінь, відділів, служб та структурних підрозділів.

На нарді заслухали інформацію по наступних питаннях:

«Про заходи протидії торгівлі людьми», доповідала Віра Сватанова, начальник відділу у справах сім»ї та дітей УПСЗН. Як зазначила Віра Василівна, заяв щодо випадків, трудової або іншої експлуатації серед мешканців району не зафіксовано, але превентивна робота по запобіганню торгівлі людьми проводиться постійно.

Олександр Немйо – начальник УПСЗН наголосив, що інформаційна робота проводиться серед верств населення, які складають групу ризику, а це – молодь та люди працездатного віку, малозабезпечені громадяни.

По питанню щодо порядку ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію в Мукачівській РДА доповідав Іван Щубер –  начальник відділу  взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції, оборонної та  мобілізаційної роботи

Також обговорили питання щодо здійснення перевірок дитячих оздоровчих таборів.

Як підкреслив голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, питання безпечного відпочинку та оздоровлення дітей, відповідності до норм чинного законодавства – є пріоритетним. Відтак, дитячі оздоровниці на Мукачівщині перевірять комісійно, із залученням представників відповідних служб та відомств.

По підсумках наради голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай дав відповідні доручення щодо виконання питань порядку денного.

 

Новини

Всі новини >>