Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

06.08.18 | 14:46

На Мукачівщині вирувала негода

В ніч з неділі на понеділок, 06 серпня, територія Мукачівського району постраждала від шквального вітру з дощем. Негода повалила  дерева, понівечила городину та позвивала покриття з дахів будинків. Особливої шкоди вітер наніс мешканцям села Лалово.

На місце зафіксованих пошкоджень невідкладно виїхав оперативний штаб районної комісії з ТЕБ та НС, яку очолює голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

Суттєво постраждали два будинки, дахи яких, один вкритий метало черепицею, інший – шифером, - суттєво пошкоджені. Ще в трьох будинках вітром позивала по кілька листів шиферу.

Сергій Володимирович поспілкувався з мешканцями постраждалих будинків, зазначивши, що питання невідкладно розглянуть на комісії з ТЕБ на НС сільської ради, після чого відповідні рішення прийме районна комісія з надзвичайних ситуацій.

«Опираючись на можливості резервного фонду районного бюджету, допомога мешканцям Лалова буде надана в найкоротший термін, - зазначає голова адміністрації Сергій Гайдай, - це будматеріали, які підуть на відновлення пошкоджень, завданих стихією».

Очільник району зазначив, що наразі триває моніторинг щодо завданих негодою збитків у інших населених пунктах Мукачівського району.

 

Новини

Всі новини >>