Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

03.09.18 | 16:51

Перший дзвінок урочисто лунав у школах Мукачівщини

Свято першого дзвоника відбулося сьогодні, 03 вересня, у більшості шкіл Мукачівського району.

Схвильовані першокласники, піднесені випускники, батьки та вчителі – прийшли на шкільні подвір’я, щоб у колі великої родини розпочати новий навчальний рік.

Вітав з святом першого дзвоника учнів та вчителів і голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Керівник району завітав на урочистий захід до Пістрялівської ЗОШ, адміністрація якої вирішила провести свято 1 вересня, у незмінний День знань.

Сьогодні, 03 вересня, голова районної адміністрації відвідав навчальні заклади В.Лучок та Червеньова.

Найбільша за чисельністю школа у Великих Лучках вразила гостей чудово організованим святом першого дзвоника.  Варто зазначити, у школі навчається 1016 учнів, з яких 126 - сядуть за парти вперше, а  35 – вирушать у доросле життя,

Театралізовані постановки, вірші, хореографічні композиції за участю всі казкових героїв, так знайомих тим, хто вже сьогодні став учнем, - все це стало мистецькою окрасою свята. Ідейним ж натхненням для дітей будуть ті теплі й щирі побажання, які звучали від дорослих.

Проте не лише слова вітань адресував керівник району Сергій Гайдай учням школи – він вручив директору закладу Надії Рубіш ключі від нового шкільного автобусу.

«Шкільний автобус необхідний цьому навчальному закладу, – коментує Сергій Володимирович, - адже йдеться про село, у якому понад 10 тисяч населення, а школу відвідують 1016 учнів!»

Також Сергій Володимирович наголосив:

«Все, що ми, дорослі робимо, - це для добробуту та щасливого дитинства всіх дітей. У придбанні шкільного автобусу, ремонтах шкіл та садків є частка кожного з нас, тут присутніх. Це не «добра» справа якогось високого чиновника, а наші з вами податки, що повертаються вкладами в розвиток бюджетних установ, це наші спільні, позитивно вирішенні завдання».

Відтак, Сергій Володимирович щиро привітав всіх учнів та вчителів з початком нового навчального року, а батькам пообіцяв, що й надалі працюватиме над реалізацією спільних  з ними та  вчителями планів розвитку школи.

Привітав голова адміністрації й шкільну родину Червенівської ЗОШ І-ІІ ступенів. У школі навчається 304 діток, з яких 40 – першокласників.

Також голова адміністрації оглянув класні приміщення для «першачків», які розпочинають навчання за новими стандартами у форматі «Нової української школи».

В урочистих заходах  шкіл району також взяли участь:  керуючий справами Мукачівської РДА Олександр Чекан, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальник управління освіти, молоді й спорту Світлана Кешеля.

Зазначимо, в 2018-2019 навчальному році у Мукачівському районі планується відкриття 90 перших класів, у яких буде навчатися 1370 дітей, у порівнянні з 2018 р. – 78 класи, 1267 учнів.