Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

06.09.18 | 14:48

 Про безпеку пасажирів у громадському транспорті говорили у Мукачівській РДА

У четвер, 06 вересня, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів розширену нараду з питань безпеки пасажирських перевезень.

Нарада відбулася за участі: першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, директора ДП «Диспетчерська служба пасажирських перевезень» Георгія Горвата, заступника начальника Управління Укртрансбезпеки у Закарпатській області Сергія Кейса  та підприємців, що здійснюють перевезення на маршрутах в межах Мукачівського району.

Виступили перед підприємцями-перевізниками й представники патрульної поліції, зокрема,  заступник начальника управління патрульної поліції в Закарпатській області Сергій Мельник.

Він зазначив, що в області проводяться спільні дії патрульної поліції, Нацгвардії та Укртрансбезпеки щодо перевірки громадського транспорту. Назвав Сергій Анатолійович і найпоширеніші порушення, виявлені під час перевірок, зокрема:

Перевезення пасажирів у мікроавтобусах, переобладнаних з вантажних;

Зупинки у невстановлених місцях;

Неповний перелік документів, відповідно до вимог чинного законодавства.

Разом з тим, зазначив поліцейський, – на території області не було зафіксовано «кричущих» порушень ПДР, тобто перевезення пасажирів у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Сергій Кейс наголошував на обов’язковому дотриманні всіх вимог законодавства щодо виконання ліцензійних умов та оформленні всіх дозвільних та супроводжуючих документів у визначені строки.

Також підприємців перевізників інформували, що міжвідомчими мобільними групами буде здійснюватися перевірка місць зберігання громадського транспорту.

Андрій Данканич інформував присутніх про проведену роботу щодо обстеження всіх дорожніх знаків у Мукачівському районі та визначення місць, де потрібно їх встановлення.

Георгій Горват підняв проблему, характерну для  всіх перевізників – нестачу кваліфікованих кадрів – водіїв зі стажем роботи та водійським посвідченням категорії «Б»

У цьому контексті голова Мукачівської РДА Сергій Володимирович запропонував провести спільну нараду із залученням районного центру зайнятості та відомств,які можуть запропонувати навчальний курс для водіїв.

Також Сергій Володимирович відповів на багаточисленні запитанні з боку самих підприємців, що забезпечують перевезення.

Перш за все, це – ремонт доріг, адже більшість автошляхів Мукачівщини перебувають у незадовільному стані.

Як зазначив керівник району , з 2018 року повністю змінено концепцію проведення ремонтів  та обслуговування автошляхів. Відтак, Мукачівська РДА взяла на балансоутримання 43 дороги, з яких 38 – потребують ремонту. Наразі триває масштабна робота, яка включає в себе виготовлення 38 проектно-кошторисних документів, підготовку та оголошення тендерних закупівель, укладання договорів з переможцями тендерних торгів, тобто виконавцями.

Також керівник адміністрації наголосив, що сума, виділена в розрізі області на район з Дорожнього фонду , а це – 18 мільйонів гривень – є недостатньою для вирішення проблем з якістю доріг.

«Я постійно працюю над тим, щоб залучати додаткові кошти для ремонту доріг, - акцентував Сергій Володимирович, - одним з таких джерел є резервний фонд держбюджету.

На днях Мукачівський район отримав майже 8 мільйонів гривень  для ліквідації наслідків грудневого  паводку, з них 6 мільйонів – спрямуємо на ремонти доріг у Ділку, Дубині, Бабичах, Бобовищі (Ільківці)».

Разом з тим, керівник району зазначив, що сума, що виділяється для ремонту доріг з Дорожнього фонду, - буде збільшуватися. В 2019 році – вона становитиме 75%, а в 2020р- 100% Дорожнього фонду.

Підсумовуючи нараду з перевізниками Сергій Володимирович зазначив:

«Безпека перевезення пасажирів складається з багатьох чинників, які можна забезпечити тільки спільними зусиллями: поліції, профільних служб, органів влади та самих перевізників, включаючи і водіїв. Це наше спільне пріоритетне завдання, адже йдеться про здоров’я та життя людей!»