Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

06.09.18 | 16:30

Прийом громадян у селі Форнош

Голова Мукачівської РДА  Сергій Гайдай здійснив виїзний прийом громадян у селі Форнош. Проблеми, які піднімали мешканця села, здебільшого стосувалися питань, актуальних для всієї громади.

Найголовніше для населеного пункту питання – ремонт дороги – підняв голова села Юрій Химинець.

Автомобільна дорога загального користування місцевого значення С 070717 Дерцен-Форнош – єдине логістичне сполучення для Форноша. Дорога перебуває у незадовільному стані та давно потребує ремонту.

Як пояснив мешканцям села очільник Мукачівщини Сергій Гайдай, з 2018 року Мукачівська РДА прийняла на баланс 43 районні дороги, з яких 38 – потребують ремонту. Для цих потреб Мукачівський район отримав 18 мільйонів з Дорожнього фонду.

Щодо даної автодороги, то відповідно до розподілу коштів, передбаченому у розпорядженні голови Закарпатської ОДА, - виділено 1 мільйон гривень. Наразі триває процедура виготовлення проектно-кошторисної документації. Після чого буде оголошено тендерні торги та визначено переможця.

Також голова Мукачівської РДА оглянув об’єкти бюджетної сфери: приміщення ДНЗ, завідувач якого Єва Рудольфівна наголошувала на необхідності встановлення дренажної системи; клубу та бібліотеки, приміщення яких  наразі відновлюють.

Сергій Володимирович поспілкувався як з керівниками бюджетних установ, так і з мешканцями села, відповів на багато запитань, роз’яснив усні звернення, письмові заяви залишаються на контролі у керівника адміністрації до їх виконання.