Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

11.09.18 | 13:47

На Мукачівщині готуються до навчальних зборів роти територіальної оборони

На Мукачівщині готуються до навчальних зборів роти територіальної оборони

Сьогодні, 11 вересня, перший заступник  голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, провів нараду з питань організації навчальних зборів роти територіальної оборони та осіннього призову на строкову службу. У нараді взяли участь представники Мукачівського ОМВК на чолі з військкомом Ігорем Гусєвим та керівники органів місцевого самоврядування, де роботу з призовниками потрібно покращити.

Зауважимо, Андрій Данканич також є головою призовної комісії при Мукачівському ОМВК.

Як інформував Ігор Гусєв, навчання роти охорони військового комісаріату відбудуться з 25 по 29 вересня на базі в/чА 1556. Всього у навчанні візьмуть участь 130 осіб. Під час навчання резервісти перебуватимуть у військовій частині, також буде задіяно полігон 128-ї Закарпатської ОГПБР.

Ігор Гусєв зазначив, що рота охорони військового комісаріату пройде теоретичні та практичні навчання, а її призначення – охорона території, яку охоплює певний військовий комісаріат, тобто – Мукачівського району та міста Мукачева.

На частини та підрозділи територіальної оборони покладені завдання:

·         охорона органів державної влади, місцевого самоврядування, важливих об’єктів та комунікацій;

·         розгортання та несення служби на блокпостах;

·         боротьба з диверсійно-розвідувальними силами противника, антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями та мародерами;

·         підтримання безпеки та правопорядку на відповідній території (районі, місті);

·         організація руху опору та (або) партизанських загонів – у разі захоплення противником території відповідальності;

·         ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру в мирний час.

Також у районі розпочато роботу по осінньому призову. Інспектори ВОС наразі вручають повістки населенню призовного віку. Призовники мають з’явитися до військового комісаріату та пройти медичне обстеження або зазначити про факти, що дають людині відстрочку у строковій службі.

Ігор Гусєв зазначив, що план з Мукачівського району та міста Мукачева становить 95 новобранців, а строки призову продовжено до грудня 2018 року включно.