Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

01.10.18 | 16:52

Архієрейське богослужіння у Свято-Михайлівському храмі села Зубівка

У неділю, 30 вересня, в Свято-Михайлівському храмі села Зубівка відбулося святкове богослужіння, яке звершив керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, митрополит Мукачівський і Ужгородський. Владиці спів служив настоятель храму протоієрей  о. Василь Жидик та духовенство Мукачівського  районного благочиння.

Нагодою стало освячення нового престолу в храмі.

Розділив радість урочистого моменту з вірянами і голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який також був присутній на богослужінні.

Після завершення богослужіння та традиційного обходу храму, Владика Феодор оголосив свій указ, згідно якого Свято-Михайлівський храм отримує ще один престольний празник – на день молитовної пам’яті мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Зазначимо, освячення престолу  співпало з днем вшанування мучениць.

Також Владика відзначив теплу родинну атмосферу, що панує у храмі та серед прихожан, підкресливши велику в цьому роль настоятеля храму о. Василя та церковного активу. При церкві також функціонує недільна школа, службу Божу прикрашає спів хору.

 

Зазначимо, Грамотами Мукачівської православної єпархії були нагороджені прихожани та члени церковного правління, які допомагають настоятелю у повсякденних питаннях. Серед нагороджених – голова Зубівської сільської ради Ганна Сабов, яка отримала від Владики Феодора високу церковну відзнаку.

 

 

Новини

Всі новини >>