Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

03.10.18 | 11:25

Відремонтовано ділянку дороги, що веде до В.Лучок

Одне з найболючіших питань Мукачівщини – стан доріг. Відповідно до нової концепції ремонту та експлуатації доріг, в 2018 році Мукачівська РДА прийняла на баланс 43 автошляхи районного значення, 37 з яких – включені до переліку таких, що потребують ремонту. Однією з перших ділянок дороги, на якій завершено ремонт – частина автошляху загального користування місцевого значення С 070743 під'їзд до с. В.Лучки.

Загальна сума ремонту дороги, відповідно до проектно-кошторисної документації, складає 2 мільйони гривень, в поточному році виділено фінансування в розмірі 100 тисяч гривень.

Зазначимо, розподіл коштів здійснено, відповідно до розпорядження голови Закарпатської ОДА  №399 від 25.06.2018р.

Роботи виконала фірма-переможець тендерних торгів – ТОВ «Євробуд-Індустрія»

Ділянку дороги оглянув голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай спільно з сільським головою с. В.Лучки Ярославом Чопом.

«Контролюю якість робіт по кожній ділянці дороги, - коментує очільник району Сергій Гайдай, - підкреслю, що на Мукачівщині триває масштабна робота з виготовлення проектно-кошторисної документації, підготовки та проведення тендерних торгів. Всі кошти, передбачені з Дорожнього фонду держбюджету на ремонти доріг будуть використані раціонально та в повному обсязі».

Варто зазначити, на 2018 рік з  Дорожнього фонду державного бюджету виділено 18 мільйонів гривень, з яких 13 – на капітальний ремонт, 5 – на середньо-поточний.

 

Новини

Всі новини >>