Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

08.10.18 | 16:33

Відправка перших призовників Мукачівщини до Збройних Сил України

Сьогодні, 08 жовтня 2018 року, в Мукачівському об’єднаному міському військовому комісаріаті відбулися урочисті проводи першого призову юнаків до лав Збройних Сил України, які досягли встановленого віку та не мають права на відстрочку від військової служби. З вітальними словами до молоді звернувся голова районної призовної комісії, перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич. «Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов'язком громадян України. Для кожного чоловіка, який покликаний захищати свій дім та свою країну, служба в армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, гартування волі та характеру, які формують особистість» зазначив Андрій Данканич.

Згідно Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» в жовтні – грудні 2018 року проводиться черговий призов юнаків. Всі призовники проходять ретельне медичне обстеження, психологічні тести на спроможність виконання завдань строкової служби.

«За всіма призовниками, які працевлаштовані, зберігається місце роботи та щомісячна заробітна плата», наголосив військовий комісар Мукачівського ОМВК Ігор Гусєв. Побажав військовий комісар всім призовникам хорошого настрою, оптимізму, здоров’я, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України та легкої служби.

Призвані до лав Збройних Сил України юнаки проходитимуть строкову військову службу в центральних та західних регіонах нашої держави.

Цьогоріч перші проводи призовників осіннього призову пройшли напередодні історично значущих свят: Дня Козацтва, захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці.