Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

11.10.18 | 16:32

Мукачівщина – серед учасників інвестиційного форуму «Закарпаття – бізнес в центрі Європи»

Мукачівщина буда представлена під час щорічного інвестиційного форуму «Закарпаття – бізнес в центрі Європи». Захід відбувся в культурно-історичному центрі «Совине гніздо».

Бізнес та туризм, їх спільні взаємовигідні складові та шляхи вдалого поєднання на прикладі виноробства – таки був головний акцент цьогорічного івенту.

Зазначимо, що в заході взяли участь керівники краю, представники бізнесових кіл, фахівці туризму, фермери, приватні виробники сільгосппродукції, а також, - винороби та експерти з розвитку виноробної галузі.

Також кожен з районів та міст краю представили власні інвестиційні можливості, туристичні «родзинки» та потенційні проекти, для реалізації яких потрібний інвестор.

Була представлена на  інвестиційному форму і Мукачівщина. Окрім виробничих потужностей, інвестиційних пропозицій, Мукачівський район презентував виноробну культуру та один цікавий проект історичного значення.

Оскільки головним акцентом інвестиційного івенту було виноробство, Мукачівщину по праву представив знаний винороб, володар багатьох нагород європейських конкурсів та винних фестивалів – Василь Анталовський з Бобовища.

Йосип Бартош – знаний в краї митець, який в свій час врятував від знищення замок «Сент-Міклош», що в Чинадієві, презентував іноземним інвесторам проект реконструкції та консервації  пам’ятки архітектури  XIV—XIX ст..

«Виноробство сьогодні розглядають під призмою потужного чинника розвитку економіки краю, - коментує очільник Мукачівської РДА Сергій Гайдай, - на Мукачівщині працює приватний винороб, але район може представити високоякісні сорти вин, вироблені справжніми фахівцями своєї справи, яким потрібно допомогти вийти на ринки збуту. Сьогодні є лише кілька майданчиків, де приватний винороб може презентувати свою продукцію – це винні фести та виставки. Нещодавно у Бобовищі ми провели вже третій Етнофестиваль «Бобовищенське гроно», який також популяризує виноробну галузь, дає виноробам можливість познайомити споживача з «сонячним напоєм» Мукачівщини».

Також голова Мукачівської РДА відзначив важливість залучення інвестиційних коштів до збереження пам’ятки архітектури, що також є важливою складовою туристичної мапи району, - замку Сент-Міклош.