Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

11.10.18 | 15:45

Продовжила свою роботу комісія з питань звернень громадян

У Мукачівській РДА продовжила свою роботу комісія з питань роботи зі зверненнями громадян. Чергове її засідання провів перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич. За дев’ять місяців поточного року  про роботу зі зверненнями громадян інформували голови сіл.

Юлій Матей – голова Дерценської сільської ради зауважив, що за звітній період надійшло 63 заяви, з яких переважали питання земельні та соціальні.

Василь Симочко – Залужанський сільський голова інформував про те, що за 9 місяців  від громадян надійшло 95 звернень громадян, в яких вони порушували різні проблемні питання, зокрема, соціального забезпечення, надання матеріальної  допомоги, межові суперечки, та інше.

Михайло Геревич – Макарівський сільський голова зазначив, що опрацьовано 435 звернень громадян, з яких більшість стосувалася оформлення різних видів соціальних допомог та субсидій на комунальні послуги.

Магдалина Молнар – сільський голова с. Нижній Коропець інформувала про те, що за звітній період надійшло 215 звернень, в яких звучали проблеми земельного, соціального плану, охорони здоров’я, забезпечення правопорядку.

Юрій Химинець – сільський голова с. Форнош зауважив, що за 9 місяців надійшло 50 звернень, більшість з яких стосувалося соціального захисту.

Керівник органів місцевого самоврядування зазначили, що по можливості, більшість питань, з якими мешканці звертаються до сільрад, - вирішено або роз’яснено, якщо проблема виходиться за межі компетенції сільради.

Також під час засідання комісії обговорили питання щодо покращення роботи з охорони правопорядку та здійснення превентивної діяльності по запобіганню злочинності. Начальник Мукачівського районного відділення поліції Юрій Огняник запропонував шляхи покращення співпраці, взявши до уваги пропозиції від сільських голів.

Новини

Всі новини >>