Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

06.03.2018 | 11:46

Перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів нараду з підзвітними підрозділами

 
Участь нараді  взяли:Олександр Немйо – начальник управління соцзахисту, Ігор Яворський – начал ник управління економічного розвитку й торгівлі, Вікторія Лані – головний лікар ЦПМСД,  Ілля Йовбак – начальник управління  АПР, Віктор Кабацій – начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури, Оксана Кабацій – керівник ЦНАП, Марія Мартин – державний реєстратор, Василь Головчанський – завідувач сектору з питань цивільного захисту. детальніше »
06.03.2018 | 11:33

В Лалові збудують водопровід, а в Баркасові – сучасну твердопаливну котельню: Мукачівщина отримає фінансування трьох проектів з ДФРР

 

dfrr18.jpgМукачівський район отримає фінансування трьох важливих інфраструктурних проектів за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Проекти Мукачівського району затверджені на засіданні Міжвідомчої комісії з відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що реалізовуються за рахунок ДФРР, що відбулася днями під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.

Про це повідомляє голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай:

детальніше »
06.03.2018 | 09:19

У Мукачівській РДА продовжили роботу над питанням впорядкування автобусних зупинок

 

Друга за черговістю тематична нарада з питань обліку та облаштування автобусних зупинок та узгодження графіків руху.

Провів нараду перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич. Участь у нараді також взяли голови та представники сільських рад, а саме: Лавки,Лалово, Макарьово, Пістрялово.

Інформували: Іван Лендєл – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури та  директор ДП „Диспетчерська служба пасажирських перевезень”Георгій Горват.

детальніше »
05.03.2018 | 11:36

 

Сьогодні, 05 березня, в Мукачівській РДА відбулася організаційна нарада під керівництвом очільника району Сергія Гайдая.

У нараді взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, керівник апарату Олександр Чекан, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівники служб та відомств району.

Керівник Мукачівської РДА розпочав нараду з питання захисту цільових бюджетних програм під час профільних депутатських комісій. Зазначимо, перше в цьому році сесія районної ради відбудеться 15 березня. Депутати мають намір затвердити ряд районних програм, які підготували та подали на розгляд структурні підрозділи, управління та відділи РДА, як основні розпорядники бюджетних коштів.

детальніше »
01.03.2018 | 16:34

 

Сьогодні, 01 березня, у Мукачівській РДА відбулася нарада з питань обліку та облаштування автобусних зупинок та узгодження графіків руху.

Провів нараду перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич. Участь у нараді також взяли голови сільських рад, а саме: Завидівської – в.о. голови Ірин Роман, Залужанської – Василь Симочко, Зубівської – Ганна Сабов, Станівської – Іван Йовбак, Яблунівської – Віра Мочан. 

Інформували: Іван Лендєл – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури та  представник ДП „Диспетчерська служба пасажирських перевезень” Степан Хайнас.

детальніше »
01.03.2018 | 16:32

Лавки: виїзний прийом громадян провів очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

 

Сьогодні, 01 березня, керівник Мукачівської РДА провів виїзний прийом громадян у селі Лавки. Основною проблемою для громади залишається стан дороги Мукачево-Лавки. Автодорога районного значення потребує  капітального ремонту, якого тут не було вже багато років.

Дане питання озвучували депутати сільради та голова села Іван Хайнас, який зазначив, що за на окремі ділянки дороги вже наявна проектно-кошторисна документація.

Керівник району пояснив, що в поточному році район очікує кошти дорожнього фонду, які спрямують на ремонти шляхів та зазначив, що дорога Мукачево-Лавки – в переліку пріоритетних, іншими словами – тих ділянок, які знаходяться у найбільш зруйнованому стані.

детальніше »
28.02.2018 | 17:04

Робоча поїздка до с. Н.Давидково

 

Перспектива ремонту дороги, потреби освітніх закладів, - такою була концепція робочої поїздки голови Мукачівської РДА Сергій Гайдая до с. Н.Давидково.

Найбільш нагальною проблемою для всієї громади села є стан дороги Мукачево-Н.Давидково. Автошлях районного значення, протяжністю 7.7 кілометрів, не знав ремонту вже давно. І більша його частина знаходиться в аварійному стані. На ділянці близько 5 кілометрів потрібен капітальний ремонт дорожнього полотна.

Про перспективу здійснення ремонту дороги в поточному році говорили під час зустрічі з керівником інвестиційного підприємства ДП «ТУП Україна» німецької фірми «ТУП  Г.М.Б.Х» Євгенієм Грабовчаком. Для підприємства, що є одним з бюджетоутворюючих району, - також важливі питання розвитку інфраструктури села.

Спільно з головою села Євгеном Качуром, очільник району обговорив можливості щодо здійснення ремонту. Як пояснив керівник адміністрації, в 2018 році дороги районного значення перейшли на баланс Мукачівської РДА. Відтак, з’явилася  можливість самостійно визначати пріоритети та повністю контролювати раціональність використання бюджетних коштів.

детальніше »
27.02.2018 | 15:36

Про якість питної води в бюджетних установах говорили в Мукачівській РДА

 

Питна вода – це природна вода, яку людина може пити сирою. За твердженням ВООЗ здоров’я більш як 80 відсотків хвороб, які має людина, пов’язані із якістю води, яку вона п’є.

Про якість питної води та дотримання санітарного законодавства в бюджетних установах говорили на нараді під керівництвом першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича.

У нараді взяли участь представники управління освіти, молодій й спорту, Центр первинної медико-санітарної допомоги  району.

На дотриманні санітарних норм,контролю за якістю води, відповідно до чинного законодавства, акцентував Анатолій Мокрицький – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства  Мукачівського районного управління Держпродспоживслужби.

детальніше »
26.02.2018 | 15:32

У Мукачівській РДА працювала комісія з призначення державних соціальних допомог та житлових субсидій.

 

 Провів комісію перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Відповідно до Постанови КМУ «Про спрощення порядку надання населенню субсидій  для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», та на підставі заяв громадян, комісія розглянула 60 справ.

Зазначимо, окремі випадки призначення субсидії та інших соціальних допомог за рішенням комісії розглядаються на підставі акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та інших обставин, вказаних заявником.

Відтак, комісія призначила: соціальну допомогу малозабезпеченій сім»ї з Чинадієва, субсидію на додаткову площу – 4 родинам, субсидію не власнику житла – 7 заявникам, житлову субсидію на фактичну проживаючих – 46 родинам.

детальніше »
23.02.2018 | 16:14

У Копиновецькій ЗОШ І-ІІ ст. – карантин

 

 З метою недопущення розповсюдження захворюваності на кір та інші інфекційні захворювання серед учнів,  у Копиновецькій ЗОШ І-ІІ ст.. призупинено навчально-виховний процес.

Про це йдеться в наказі управління освіти, молоді та спорту Мукачівської РДА № 57 від 22.02.2018р. «Про запровадження обмежувальних заходів під час навчально-виховного процесу щодо запобігання розповсюдження  захворюваності на кір та інші інфекційні захворювання».

Зметою недопущення розповсюдження захворюваності на кір та інші інфекційні захворювання серед учнів даного навчального закладу:

1. Рекомендувати директору Копиновецької ЗОШ І-ІІ ст. призупинити з 23 лютого  2018 року на 21 день навчально-виховний процес, - йдеться у тексті документу.

детальніше »
23.02.2018 | 16:13

Перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів прийом громадян з особистих питань

 

Сьогодні, 23 лютого, перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів прийом громадян Пузняковецької сільради. З мешканцями сіл зі статусом гірських Андрій Андрійович спілкувався під час виїзного прийому.

Головою сільради Ольгою Хохол та мешканцями сіл було порушено багато актуальних питань. Серед особистих переважали питання соціального блоку, як от: надання матеріальної допомоги на лікування, родинам, які опинилися у скрутних обставинах, порядок оформлення субсидій та інших соціальних допомог.

детальніше »
23.02.2018 | 16:10

Мукачівщина отримає понад 2,5 мільйонів гривень для ліквідації наслідків грудневого паводку

 

Аварійно-відновлювальні роботи на загальну суму 2 590 571 тис. грн..  будуть проведені на трьох об’єктах Мукачівського району. Кошти виділять з резервного фонду державного бюджету, їх призначення – це відшкодування на ліквідацію наслідків паводку в грудні 2017 року. Вартість та перелік робіт по області оцінені Кабінетом Міністрів Україні, відповідно до експертного висновку Мінрегіонбуду.

Відтак, на Мукачівщині будуть виконані:

Аварійно-відновлювальні роботи мосту через річку Визниця, с. Кльочки В.Визницької сільської ради, вартість робіт   складає 1 513,314 грн.

детальніше »
22.02.2018 | 10:34

 

Сьогодні, 22 лютого, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів прийом громадян з особистих питань. Згідно графіку виїзних прийомів, сьогоднішня зустріч відбулася в селі Іваніці. До Івановецької сільради відносяться села Іванівці, Клячаново, Старе Давидково .

Мешканці сіл зверталися до керівника району кожен зі своєю проблемою, проте не забували й про питання, актуальні для всієї громади.

Відтак, багато питань стосувалося порядку оформлення субсидій, отримання матеріальної допомоги на лікування та реабілітацію в післяопераційних періодах.

детальніше »
22.02.2018 | 10:33

Нарада щодо роботи агропромислового комплексу Мукачівського району відбулася в Мукачівській РДА

 

Перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів нараду з питань роботи агропромислового комплексу району. Начальник управління АПР Ілля Йовбак та спеціалісти даного структурного підрозділу підвели підсумок роботи агропромислового комплексу району за 2017 рік.

Як зазначалося, комплекс району формують: 14 сільгосппідприємств, 212 фермерських господарств та 30,4 тисяч дворогосподарств населення.

Для виробництва сільськогосподарської продукції основним ресурсом є землі сільськогосподарського призначення. За даними форми 6-зем станом на 01.01.2017 року земельні площі в Мукачівському районі складають:

•          51895,2 га,  в т.ч.

•          сільськогосподарські угіддя – 51291,5 га, з них

•          ріллі – 35296,8 га;

•          багаторічні насадження – 3819,1 га;

•          сіножаті – 3898,4 га;

•          пасовища – 8277,2 га

детальніше »
22.02.2018 | 09:55

Публічний звіт діяльності Мукачівської РДА за 2017 рік представив очільник району Сергій Гайдай

 

Відповідно до частини третьої статті 45 Закону України від 10 грудня 2015 року №889-VIII „Про державну службу” наказу Нацдержслужби від 20.12.2016 №277 з метою забезпечення належної прозорості та підзвітності, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай підвів підсумки роботи за 2017 рік.
Інформував голова адміністрації у формі публічного виступу за присутності: голови Мукачівської районної ради Івана Михайла, першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, керуючого справами райдержадміністрації Олександра Чекана, керівників управлінь, служб та відомств. Також були запрошені та присутні голови селищ та сіл, представники громадських, профспілкових організацій, громадської ради при Мукачівській РДА, засоби масової інформації.
«Найголовнішим досягненням вважаю конструктивну співпрацю з головами селищ та сіл району, - розпочав свій виступ голова Мукачівської РДА, - зазначу, що рік 2017-тий об’єднав у собі продовження тих справ, які були започатковані раніше та реалізацію нових проектів, важливих для життя громад».

детальніше »
Усього: 1701
Сторінка:  <<   1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1701