Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

19.06.2017 | 13:39

Ряд нагальних питань розглянули в Мукачівській РДА

 

Робочий тиждень у Мукачівській РДА розпочався з оперативної наради під керівництвом очільника району Сергія Гайдая. У нараді взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальники управлінь, відділів та служб району.

Першим питанням заслухали інформацію військового комісара Мукачівського ОМВК Ігоря Гусєва про проведення в Закарпатті військових зборів. Як повідомив Ігор Костянтинович, протягом десяти діб з 29.06 по 08.07 на території військового полігону 128- ОГПБР в м. Ужгород відбудуться військові збори 5 стрілецького батальйону Закарпатського ОВК. З Мукачівського району візьмуть участь 44 особи, вже зроблено розподіл по сільрадам щодо забезпечення учасників зборів. Військком наголосив, що під час перебування на зборах, за учасниками зберігається і місце роботи, і виплата заробітної плати.

детальніше »
19.06.2017 | 13:36

З громадою села Чомонин спілкувався очільник району Сергій Гайдай

 

Безпосереднє спілкування з громадами сіл району – важлива складова у роботі керівника Мукачівської РДА Сергія Гайдая. Сьогодні, 16 червня, черговий прийом громадян Сергій Володимирович провів у селі Чомонин.

На зустріч з очільником району прийшли представники ромської громади села. Лідер поселення Віктор Давид разом місцевим ромським священиком озвучили ряд проблемних питань, зокрема, проведення у поселенні нової лінії електропередач, встановлення та реєстрацію будинкових лічильників. Наразі електроенергія тарифікується за показниками спільного лічильника.

детальніше »
15.06.2017 | 14:55

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай взяв участь у відзначенні 17-го випуску Закарпатського обласного військового ліцею

 

В 17-й раз проводжає в доросле життя 

майбутніх  захисників 

Вітчизни Закарпатський обласний 

ліцей інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою. 

З нагоди випуску та вручення атестатів про повну середню освіту відбувся урочистий 

захід, в якому взяв участь керівник району Сергій Гайдай.

У своєму вітальному зверненні керівник району відзначив нелегку працю 

педагогічного коллективу навчального закладу,

офіцерів на чолі з начальником ліцею полковником Юрієм Захаровим, а майбутнім офіцерам адресував щирі слова:

детальніше »
13.06.2017 | 15:32

Всі діти Мукачівщини, хворі на цукровий діабет, будуть забезпечені тест-смужками для вимірювання цукру, - Сергій Гайдай

 

Всі діти Мукачівщини, хворі на цукровий діабет, будуть забезпечені тест-смужками для вимірювання цукру, - Сергій Гайдай

Рішення про виділення матеріальної допомоги родинам, у яких є діти, хворі на цукровий діабет, прийняв депутат районної ради та голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

Кошти, які передбачені для надання матеріальної допомоги мешканцям району в рамках програми «Турбота», - батьки дітей використають для придбання засобів самоконтролю – тест –смужок для вимірювання цукру в крові.

детальніше »
13.06.2017 | 09:43

«Кельтським шляхом»: до нового вело марафону готуються на Мукачівщині

 

Масштабна вело подія міжнародної категорії відбудеться на Мукачівщині. Вслід за нещодавно проведеним МТБ марафоном «Три замки Закарпаття», організатори планують не менш цікаві та змістовні події. Так, населеними пунктами Мукачівщини 29 та 30 липня 2017 року пройдуть одразу дві гонки: Excalibur RACE MTB 2017 (гонка на час) та «Кельтським шляхом».  Деталі вело марафону обговорив сьогодні, 12 червня, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай з організатором дійства – добре знаним велогонщиком Артемом Топчанюком.

детальніше »
12.06.2017 | 09:36

У перші години безвізу Президент України відвідав Закарпаття

 

Сьогодні, 11 червня, Президент України Петро Порошенко відвідав Закарпаття та привітав українців з впровадженням в дію безвізового режиму для України.
В рамках візиту глава держави зустрівся зі своїм словацьким 

коллегою Андреєм Кіскою на українсько-словацькому 

кордоні.

Міжнародний пункт пропуску «Ужгород» став своєрідним місцем зустрічі України та Словаччини як рівних країн Європи.
Президент привітав український народ з безвізовим режимом, який назвав «імплементованою волею народу». Також Президент додав, що зі свого боку Україна запустила нові потяги до країн Європи та надалі розбудовуватиме міжнародні пункти пропуску.
 

детальніше »
09.06.2017 | 15:45

Нараду з питань санітарного та екологічного стану району провели в РДА

 

Проблема сміття на Мукачівщині й надалі залишається актуальною. Тому, керівництво району всіляко намагається вирішити це питання та налагодити якісне очищення району від побутових відходів.

Так, 8 червня виконуючий обов’язки голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів чергову зустріч з директором ТОВ «АВЕ – Мукачево»Володимиром Кабаєм. На зустрічі також були присутні головний спеціаліст відділумістобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Іван Лендєл, голови та секретарі окремих сільських та селищних рад, а саме: Чинадійово, Бистриця, Бабичі, Ключарки та Горонда.

детальніше »
09.06.2017 | 15:42

Мукачівщина готується до літнього туристичного сезону 2017 року

 

Вчора, виконуючий обов’язки голови Мукачівської райдержадміністрації Андрій Данканич провів робочу нараду з представниками відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму управління економічного розвитку і торгівлі  РДА з питань підготовки Мукачівського району до літнього туристичного сезону у 2017 році.

Начальник відділу Василь Шкріба запевнив, що даним структурним підрозділом адміністрації постійно проводиться робота з санаторними  закладами, готельно-ресторанними комплексами, базами відпочинку, власниками сільських садиб та закладами, які  здійснюють оздоровлення дітей щодо належного проведення літнього туристичного сезону і надання якісних туристичних послуг.

«Сільським та селищним радам та вище вказаним закладам  і власникам сільських садиб  надіслано листи рекомендаційного характеру  щодо прийому туристів та облаштування територій і об’єктів, де перебувають туристи і можуть  користуватися  певними  послугами», - зауважив Василь Васильович.

детальніше »
08.06.2017 | 15:34

Нарада з питань ситуації в Україні, пов’язаної з випадками захворюваності на ботулізм відбулася в Мукачівській РДА

 

Вчора, 7 червня, виконуючий обов’язки голови Мукачівської райдержадміністрації Андрій Данканич провів оперативну нараду з в.о. начальника Управління Держпродспоживслужби в Мукачівському районі Василем Туряницею та начальником управління економічного розвитку та торгівлі РДА Ігорем Яворським з питань попередження погіршення ситуації, пов’язаної з випадками захворювання на ботулізм в Україні.

Як повідомив в. о. начальника Управління Держпродспоживслужби в Мукачівському районі Василь Туряниця, наразі в нашій країні зареєстровано 3 випадки захворювання на ботулізм у мешканців м. Києва, у тому числі 1 випадок летальний. Всі вони пов’язані з вживанням в’яленої риби різних видів, придбаної в супермаркетах міста.

детальніше »
07.06.2017 | 14:42

Про організаційні питання та плани на тиждень поговорили в Мукачівській РДА

 

Вчора, 6 червня, робочий тиждень в Мукачівській РДА почався з планової організаційної наради. Робочу зустріч з керівниками окремих відділів та управлінь райдержадміністрації провів виконуючий обов’язки голови адміністрації Андрій Данканич.

Під час зустрічі присутніми було обговорено найбільш актуальні питання життя району та розглянуто і затверджено попередній план роботи на тиждень.

детальніше »
06.06.2017 | 16:20

Мукачівщина отримає 15 мільйонів гривень для ремонту доріг від «дорожнього експерименту»

 

murol.jpgВерховна Рада України включила Закарпатську область до так званого «дорожнього експерименту», який передбачає  виділення 50% коштів від перевиконання щомісячних планових надходжень митниці на ремонт доріг. За інформацією Закарпатської ОДА , за п’ять місяців поточного року область отримує понад 78 мільйонів гривень, з яких 32,8 мільйони – вже надійшли до обласної казни.

Для ремонту доріг у Мукачівському районі на 2017 рік передбачено 15 мільйонів гривень. За кошти «дорожнього експерименту» будуть відремонтовані три важливі логістичні напрямки:

Кольчино-Пузняківці – 9 мільйонів гривень, 16,3 кілометрів - протяжність ділянки, на якій виконають ремонт

Іванівці-Щасливе – 4 мільйони – 2 кілометри – суцільна заміна покриття

Горонда –Баркасово – 2 мільйони – 5.2 кілометри

«Стан доріг – одна з ключових проблем в районі, - коментує очільник Мукачівщини Сергій Гайдай, - ремонт автошляхів, який не здійснювався десятки років. – справа дорого вартісна, і нам не обійтися без державної підтримки, Урядових, обласних програм, у тому числі «дорожнього експерименту».

Як підкреслює керівник району, задача на місцях – правильно визначити пріоритети, оперативно підготувати технічну документацію та проконтролювати виконання ремонтів автошляхів, які повинні здійснюватися в строки й відповідно до стандартів дорожньо-будівельних робіт.

детальніше »
02.06.2017 | 14:51

Шановні працівники водного

 

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників водного господарства України!

Мукачівщинащедро наділена природою численними гірськими річками, озерами, потічками. Тому саме від Вашої сумлінної праці залежить наскільки вміло буде збережено водний ресурс краю.

На Вас покладено важливу і відповідальну місію – забезпечувати оптимальний водний баланс у природі, дбати про його запаси і якість, гарантувати вчасне і безперебійне задоволення потреб громадян у воді. Хай Ваша праця сприяє тому, щоб водні ресурси Мукачівщини й надалі використовувалися з максимальною ефективністю. 

Напередодні свята від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, злагоди у Ваших родинах, сильного людського духу, плідної праці та нових успіхів!

 

З повагою,

голова Мукачівської районної державної адміністрації Сергій Гайдай

детальніше »
01.06.2017 | 16:17

Про найважливіші питання з життя Мукачівського району поговорили на черговому засіданні колегії райдержадміністрації

 

Вчора, 31 травня, у великому залі засідань Мукачівської РДА відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації, під головуванням виконуючого обов’язки голови районної адміністрації Андрія Данканича. Також, на засіданні були присутні сільські та селищні голови, начальники структурних підрозділів РДА та керівники служб району.

На порядок денний цього дня було винесено п’ять  питань:

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку району за І квартал 2017 року;

2. Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за І квартал 2017 року;

3. Про стан виконання нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів району;

4. Про організацію літнього оздоровлення дітей у 2017 році;

5. Різне.

детальніше »
01.06.2017 | 13:43

«Перший крок до зірок» зробили найменші мешканці Мукачівщини

 

Юні таланти Мукачівщини радували своєю творчістю гостей районного свята художньої самодіяльності серед дітей дошкільного віку «Перший крок до зірок», який проходив вчора, 1 червня, у великому залі засідань Мукачівської райдержадміністрації, і був приурочений до Дня захисту дітей.

Чудовиминомерами та насиченою концертною програмою радували присутніх вихованці всіх дитячих садків краю, а лейтмотивом всього концерту була любов до неньки – України та рідної матусі.

детальніше »
31.05.2017 | 13:29

Свято дітей та дитинства на Мукачівщині відзначили спортивним кросом

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 червня Україна святкує одне з найважливіших та найдобріших свят – День захисту дітей. Кожного року в кожному місті, районі, чи населеному пункті нашої країни проходять урочистості, присвячені цій даті. Мукачівський район також не є виключенням. Так, сьогодні, в одному з наймальовничіших куточків Закарпаття, на базі санаторію «Карпати», що знаходиться на території Чинадіївської селищної ради, відділом молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, за підтримки голови РДА Сергія Гайдая та головного лікаря санаторію Івана Кошелі було проведено легкоатлетичний крос, присвячений Дню захисту дітей. Спортивне свято зібрало понад 60-т учасників – школярів загальноосвітніх навчальних закладів району.

детальніше »
Усього: 1413
Сторінка:  <<   1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1413