Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

13.02.2018 | 09:39

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів прийом громадян

 

Черговий прийом громадян провів голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Цього разу очільник району спілкувався з мешканцями Мукачівщини в адмінбудівлі адміністрації.

До керівника району звернулися мешканці сіл В.Лучки, Страбичова, Ракошина, Завидова, та інших. Питання також були різноплановими, зокрема: про порядок отримання субсидій, матеріальну допомогу, межові суперечки. Також мали місце повторні звернення. Це питання, яке знаходиться на виконанні в одної зі служб району, а для його вирішення спеціалісти працюють в технічній частині. Про хід вирішення питання очільник району розповів заявникам.

детальніше »
13.02.2018 | 09:37

Соціальну допомогу та субсидію на ЖКП за особливих обставин у Мукачівській РДА призначали комісійно

 

Вчора, 12 лютого, у Мукачівській РДА відбулося засідання комісії з питань розгляду призначення державних соціальних допомог та субсидії на житлово-комунальні послуги за особливих обставин.

Голова комісії – перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови комісії – начальник УПСЗН Олександр Немйо, секретар – Надія Татаринович – головний спеціаліст відділу ДСД УПСЗН.

Комісія розглянула 100 справ та по кожній з них прийняла рішення. Відтак, соціальну допомогу призначили малозабезпеченим родинам, які опинилися у скрутному становищі, субсидію на житлового комунальні послуги будуть отримувати родини, які винаймають житло або які не є власником будівлі.

детальніше »
12.02.2018 | 16:57

В дошкільних закладах Мукачівщини оголошено карантин

 

У всіх дитячих садочках Мукачівського району призупиняють навчально-виховний процес.

Відповідно до наказу Управління освіти, молодій й спорту Мукачівської РДА № 46 від 12.02.2018р.

«Про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу в закладах дошкільної освіти району», - навчально-виховний процес   призупинено з 12 лютого  2018 року по 18 лютого 2018 року в усіх закладах дошкільної освіти.

Такі заходи вжито з метою недопущення загострення епідемічної ситуації у Мукачівському районі.

детальніше »
12.02.2018 | 16:55

Робота з ідентифікації ВРХ продовжується на Мукачівщині

 

Робоча нарада з питань проведення ідентифікації та реєстрації великої рогатої худоби (ВРХ) продовжила свою роботу у Мукачівській РДА. Головував на засіданні перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

Нарада відбулася за участі: начальника управління агропромислового розвитку Іллі Йовбака, начальника Управління Держпродспоживслужби в Мукачівському районі Василя Туряниці, начальник Мукачівської районної державної лікарні ветеринарної медицини Михайла Молнара, керівників дільниць ветеринарної лікарні.

Також у нараді взяв участь керівник Закарпатської філії ДП «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин» Юрій Бубряк.

детальніше »
09.02.2018 | 15:34

Нарада з питань ідентифікації та реєстрації тварин відбулася у Мукачівській РДА

 

Сьогодні, 09 лютого, під керівництвом першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, відбулася робоча нарада з питань проведення ідентифікації та реєстрації тварин.

Нарада відбулася за участі: начальника управління агропромислового розвитку Іллі Йовбака, начальника Управління Держпродспоживслужби в Мукачівському районі Василя Туряниці, начальник Мукачівської районної державної лікарні ветеринарної медицини Михайла Молнара.

Організаційні   і   правові   засади ідентифікації та реєстрації тварин визначено у Законі України «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин».

детальніше »
09.02.2018 | 15:31

Станово: місцева річка, вимиваючи береги, загрожує підтопленням

 

Річка Бабичівка, яка бере свій початок в однойменному селі на Мукачівщині, протікає через село Станово та створює громаді ряд проблем.

Стрімкий потічок, який під час дощів перетворюється на швидкоплинну річку, вимиває лінію берега, поступово «відбираючи» територію подвір’я дитячого садка, розташованого поруч. Окрім того, річка загрожує вилитися та підтопити будівлю та подвір’я ДНЗ, На цій проблемі акцентував голова села Станово Іван Йовбак, який інформував голову Мукачівської РДА Сергія Гайдая.

Керівник району оглянув територію, по якій протікає річка Бабичівка та поспілкувався з вихователями ДНЗ. Працівники освітньої установи кажуть, що з острахом чекають  на дощі або танення снігу, адже вода впевнено відвойовує площу подвір’я та скоро може задати більш серйозних проблем.

детальніше »
09.02.2018 | 15:26

У Мукачівському районі призупинено навчально-виховний процес в усіх школах та окремих дитсадках

 

З метою недопущення загострення епідемічної ситуації у Мукачівському районі, в  усіх загальноосвітніх школах та ряді ДНЗ призупинено навчально-виховний процес.

Карантин введено у школах та садках, де поріг захворюваності учнів на ГРВІ та грип перевищив показник 20%, які захворіли від загальної кількості дітей в освітньому закладі.

Відповідний наказ № 40 від 08.02.2018 р. «Про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах району»  видано Управлінням освіти, молоді та спорту.

Призупинити навчально-виховний процес  з 09 лютого  2018 року по 18 лютого 2018 року в:

- усіх закладах загальної середньої освіти;

- навчально-виховних комплексах району;

- Жуківському ДНЗ, Н.Давидківському ДНЗ, Ракошинському ДНЗ №2, Ракошинському ДНЗ №3, Ракошинському ДНЗ №4, Софіївському ДНЗ, Станівському ДНЗ, Червенівському ДНЗ.

детальніше »
09.02.2018 | 15:16

Мукачівщина – логістичний район, тому тема стану доріг надзвичайно важлива, - Сергій Гайдай

 

Тема стану доріг Мукачівського району з початком нового календарного року актуальна, як ніколи, адже можна підвести підсумки за рік минулий та окреслити плани на поточний.

Коментуючи це питання місцевому телебаченню, очільник Мукачівщини Сергій Гайдай зазначив, що в районі налічується 335 кілометрів доріг обласного та районного значення, 90% з яких потребують ремонту.

«Дороги руйнувалися десятиліттями, автошляхи не бачили навіть середнього поточного ремонту, не кажучи вже про капітальний, - зазначив керівник району, - так, є окремі селищні або сільські ради, бюджет яких дозволяє їм здійснювати ремонт доріг місцевого значення, але їх небагато».

детальніше »
07.02.2018 | 16:43

У Бистрицькому ДНЗ – ремонт системи опалення

 

У дошкільному навчальному закладі  с. Бистриця – короткочасні вимушені канікули. Потреба призупинити навчально – виховний процес виникла у зв’язку з необхідність провести ремонт пічної системи опалення.

Дитсадок  відвідують 47 дітей, установа опалюється дровами, і в момент навантаження стало зрозуміло, що грубки не нагрівають всі приміщення,  так як потребували перекладки. Холодним залишалося приміщення холу, де розташовані санвузли та роздягальна зі шафками для одягу. Тут встановлять додаткову грубку.

Дитсадок відвідав голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який зауважив:

«Потреба у ремонті наявних грубок була нагальною, адже у холодний період, коли навантаження збільшили, виявилося, - що не у всіх приміщеннях дотримано відповідного температурного режиму. Окрім того, грубки потребували поточного ремонту.

Вдалося знайти альтернативне джерело фінансування, і вже за короткий строк ДНЗ відновить свою роботу, а в приміщеннях буде тепло й безпечно для дітей. А це – найголовніше!»

детальніше »
07.02.2018 | 16:41

Реалізація державної політики – через цільові програми

 

Сьогодні, 07 лютого, у Мукачівській РДА відбулося засідання експертної комісії з питань розгляду цільових програм. Комісія засідала під керівництвом першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича.

Начальник управління економічного розвитку і торгівлі Ігор Яворський спільно зі своїм заступником Наталією Галянт та начальником відділу фінансово-господарського  забезпечення Аліною Живагою розглянули ряд цільових програм, які підготували управління та структурні підрозділи адміністрації – головні розпорядники бюджетних коштів.

Відтак, експертній оцінці підлягали програми: «Районна Програма підвищення ефективності виконання повноважень органів виконавчої влади щодо реалізації державної регіональної політики  та впровадження реформ на 2018-2020рр», «Про забезпечення виконання судових рішень та організації претензійно-позовної роботи Мукачівською РДА на 2018-2020рр»,

детальніше »
06.02.2018 | 16:52

На Мукачівщині призупинили навчання у ряді освітніх закладів

 

З метою недопущення загострення епідемічної ситуації у Мукачівському районі, в ряді  освітніх закладів призупинено навчально-виховний процес.

Карантин введено у школах та садках, де поріг захворюваності учнів на ГРВІ та грип перевищив показник 20%, які захворіли від загальної кількості дітей в освітньому закладі.

Відповідний наказ № 39 від 06.02.18 р. «Про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах району»  видано Управлінням освіти, молоді та спорту.

Тимчасово призупинити навчально-виховний процес  з 07 лютого  2018 року по 13 лютого 2018 року у: Великолучківській ЗОШ І-ІІІ ст., Горондівській ЗОШ І-ІІІ ст., Станівській ЗОШ І-ІІІ ст., Чинадіївській ЗОШ І-ІІІ ст., Драгинському НВК «школа-сад» І-ІІ ст., Копиновецькій ЗОШ І-ІІ ст., Пістрялівській ЗОШ І-ІІ ст., Зубівському ЗОШ-сад І ст., Бобовищенському ДНЗ № 1,  Горондівському ДНЗ, Жнятинському ДНЗ, Копиновецькому  ДНЗ, Лалівському ДНЗ, Павшинському ДНЗ, Пістрялівському ДНЗ., - йдеться в тексті документу.

детальніше »
06.02.2018 | 16:50

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай взяв участь у робочій зустрічі з Верховним комісаром ОБСЄ у справах національних меншин Ламберто Заньєром

 

Закарпаття з робочим візитом відвідав Верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Ламберто Заньєр. Темою зустрічі став Закон  «Про освіту», зокрема, щодо вивчення рідної та державної мов національними меншинами.

Позицію Уряду України представив заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар.

Позицію Закарпаття представляли керівники краю на чолі з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем.

Участь в нараді взяв і очільник Мукачівського району Сергій Гайдай, адже на території району також компактно проживають представники національних меншин, зокрема, угорці.

Під час зустрічі обговорили Закон «Про освіту», можливі шляхи його імплементації, пошуку компромісних рішень, які б збалансували позицію як держави, так і інтереси та права національних меншин. Верховний комісар нагадав про врахування висновків Венеційської комісії з даного питання.

Фото:  прес-служба Закарпатської ОДА

детальніше »
06.02.2018 | 14:25

Жуково: виїзний прийом громадян здійснив очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

 

Черговий виїзний прийом громадян очільник Мукачівщини Сергій Гайдай провів у селі Жуково.

Загальнозначиму проблематику населеного пункту озвучив голова села Володимир Москаль спільно з представниками депутатського корпусу. Відтак, як зауважив Володимир Іванович, потребує очистки русла місцева річка Полуй. Водойма на балансі Мукачівського МУВГ, але за неналежного нагляду під час дощів або танення снігу, існує ризик підтоплення дворогосподарств та сільгоспугідь.

Також турбує мешканців села стан головної вулиці. Дорога місцевого значення потребує ремонту.

Сільрада зі свого невеликого бюджету, а це всього 160 тис. грн.., не в змозі профінансувати поточні потреби населеного пункту. Відтак, обговорили ще й можливості залучення додаткового фінансування у вигляді інвестиційних проектів та податків від підприємницької діяльності.

детальніше »
05.02.2018 | 14:30

Організаційну нараду провів очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

 

Сьогодні, 05 лютого, в Мукачівській РДА відбулася організаційна нарада під керівництвом очільника району Сергій Гайдая.

У нараді взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів адміністрації, керівники служб та відомств району.

Керівники служб та управлінь доповідали про стан справ та існуючу проблематику, якщо така має місце.

Зокрема, заслухали інформацію головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги  району  Вікторії Лані, яка зазначила, що продовжується щоденний моніторинг щодо захворюваності на кір та ГРВІ. Також проводиться щеплення від кору, перш за все у тих населених пунктах, де зафіксовано 2 і більше випадки захворюваності. Нагадаємо, район отримав 760 доз вакцин від кору.

Про ситуацію з енергозабезпеченням населених пунктів району доповів  в.о. начальника Мукачівського РЕМ Мирослав Данко.

Василь Туряниця – начальник управління Держпродспоживслужби в Мукачівському районі зазначив, що продовжується моніторинг та вживаються превентивні заходи щодо запобігання поширення вірусу АЧС та сказу.

Головою Мукачівської РДАСергієм Гайдаєм було надано відповідні вказівки та доручення щодо вирішення питань, актуальних для мешканців району.

детальніше »
01.02.2018 | 15:53

Нову кухонну плиту отримав дитсадок села Медведівці

 

Потреби закладів освіти – серед пріоритетів роботи. Такого незмінного принципу дотримується очільник Мукачівщини Сергій  Гайдай, який періодично відвідує школи та садки району, аби з перших вуст знати про їх проблематику та потреби.

Відтак, нещодавно, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай спілкувався з вихователями Медведівського  ДНЗ Кальницької сільської ради.

Завідувач освітнього закладу та кухарі зауважували на необхідності заміни кухонної плити, але наявне обладнання було далеко не новим та не витримувало навантаження.

Днями Медведівський дитсадок отримав нову кухонну плиту марки Electrolux. Керівник району особисто привіз обладнання до освітньої установи разом з депутатом райради по даному округу Сергієм Шкобою, який постійно допомагає у роботі бюджетних установ.

«Потреби освітніх закладів ніколи не залишаються поза увагою, - коментує Сергій Володимирович, - нагальні проблеми, як от у даному випадку,  – намагаюся вирішувати невідкладно, адже мова йде про дітей, їхнє комфортне перебування у садках та школах».

детальніше »
Усього: 1678
Сторінка:  <<   1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1678

Новини

Всі новини >>