Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

02.07.2018 | 16:52

Нарада при першому заступнику Мукачівської РДА

 

Перший заступник мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич провів нараду з керівниками підзвітніх управлінь та відділів райдержадміністрації.

Під час літнього відпочинку особливої актуальності набуває питання розробки велосипедних маршрутів, зазначив головний спеціаліст відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму Олександр Мущинко. Наголосив, що на теперішній час розглядаються питання, щодо розробки маршрутів по околицях сіл Киндиришово, Кучава, Ділок,Бабичі, Лицовиця, Бистриця.

Ілля Йовбакначальник управління агропромислового розвитку поінформував про готовність сільськогосподарських підприємств Мукачівського району до збору врожаю зернових.

Про проблемні питання з ромським населення Мукачівщини доповідав Олександр Немйо начальник управління соціального захисту населення Мукачівської РДА.

Вікторія Ланіголовний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги району довела до відома присутніх що жителі Мукачівського району забезпеченні інсуліном. 50 % коштів на забезпечення інсуліну виділено з державного бюджету, а 50 % з місцевих бюджетів. Крім того повідомила, що на Мукачівщині активно проходить процес декларування в ЄХЕЛС. Станом на 02 липня 33,085 жителів району уклали договори з сімейними лікарями. Це один з кращих показників в області і країні вцілому. Найкращі показники в селах Баркасово, Дерцен, Залужжя, Ключарки, Клячаново, Макарьово, Н.Давидково, Обава, Страбичово, Чомонин.

детальніше »
01.07.2018 | 09:45

Чудове родинне свято відбулося у Жнятині

 

P1400354.JPGКонцертна програма, яку готували всім селом, була присвячена Дню сім’ї. Так яскраво та масштабно у селі Жнятино вшановували те, що найдорожче для кожної людини – його родину.

Концертну програму для своїх рідних підготували як вихованці ДНЗ, так і двох шкільних навчальних закладів – української та школи з угорською мовою навчання. Також активними учасниками програми стали вихованці недільної школи для дітей Реформаторської церкви.

Мешканців Жнятина привітав голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який зазначив, що громада села Жнятино – це теж одна велика родина, про благополуччя якої дбає її голова Іван Орос:

 

детальніше »
01.07.2018 | 09:42

Веломарафон «Три замки Закарпаття» відбувся на Мукачівщині

 

P1400288.JPGМукачівщина вже вдруге вітає учасників вело марафону «Три замки Закарпаття». Змагання, які збирають професіоналів та любителів велоспорту, охоплюють три історичні пам’ятки: замок «Паланок» (Мукачево), замок «Сент-Міклош» ( смт. Чинадієво), замок Шенборнів, що на території санаторію «Карпати» (Чинадіївська селищна рада, с. Карпати).

Два маршрути різної складності та протяжності, відповідно до рівня підготовки учасника, запропонували організатори змагань.

Протяжність маршруту для професіоналів склав 70 кілометрів: Мукачево-Лавки-Лохово-Бобовище-Грибівці-Ільківці-В.Визниця-Лісарня-Кленовець-Косино-Чинадієво-Карпати-Чинадієво-Кольчино-Мукачево

детальніше »
30.06.2018 | 09:39

Кубок Мукачівщини з баскетболу розіграли найсильніші команди району

 

P1400182.JPGФінальні матчі з баскетболу за Кубок району відбулися у суботу, 30 червня, на базі Мукачівського агарного коледжу. На паркеті зустрілися найсильніші команди району: БК «Ракошино», БК «Горонда 1», БК «Горонда 2», БК «Нове Давидково».

Організаторами спортивного дійства виступила Федерація баскетболу Мукачівського району, яку очолює Степан Горват, спільно з відділом молоді та спорту Мукачівської РДА, начальник відділу Олександр Корж.

Учасників змагань привітав голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який зазначив, що в Мукачівському району розвиваються багато видів спорту, один з найулюбленіших серед молоді – баскетбол. Керівник району запевнив, що і надалі підтримуватиме спортивні починання команд, а учасникам фінальних матчів за Кубок району побажав цікавої гри без травм та перемоги.

детальніше »
28.06.2018 | 09:43

 

Шановні краяни!

Щиро вітаю вас з 22-ю річницею Конституції України!

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, ґарант незалежності і соборності України.Двадцять два роки тому, 28 червня 1996 року Україна підтвердила своє прагнення розбудувати суверенну демократичну державу: був прийнятий Основний закон, який визначив вищою цінністю людину, її права і свободи.

Сьогодні  Україна живе в часи буремних змін, внутрішніх реформ, гідно приймає зовнішні виклики. Проте незмінні основи демократичного суспільства, закладені в Конституції України, залишаються пріоритетом.

Бажаю Вам, шановні друзі, поваги до своєї держави та її символів, непохитної віри в спільну перемогу України, добра, міцного здоров'я, всіх земних гараздів!

Зі святом вас! З днем Конституції України!

 

З повагою,

Голова Мукачівської райдержадміністрації  Сергій Гайдай

детальніше »
28.06.2018 | 09:35

22 річницю Конституції України відзначили в районі

 

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безсумнівно, відноситься і День прийняття Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня, такими словами розпочався тематичний вечір «Оберіг нашої держави», приурочений до Дня Конституції України,який проходив у центральній районній бібліотеці за участі голови Мукачівської районної державної адміністрації Сергія Гайдая, голови районної ради Івана Михайла,

детальніше »
26.06.2018 | 10:20

В малому залі РДА відбулось засідання координаційної ради

 

Засідання Координаційної ради з питань вирішення проблемних питань учасників АТО та членів їх сімей провів очільник Мукачівської районної державної адміністрації Сергій Гайдай за участі керівників структурних підрозділів та відділів райдержадміністрації, членів громадських організацій «Спілка учасників антитерористичної операції міста Мукачева та Мукачівського району» і «Учасники АТО та інших бойових дій Мукачівського району».

детальніше »
25.06.2018 | 09:16

 

Сьогодні, 25 червня, під керівництвом першого заступника голови Мукачівської райдержадміністрації Андрія Данканича відбулося засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На порядок денний винесено два питання:

1. Про призначення на наступний шестимісячний період адресної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг.

Секретар комісії, спеціаліст відділу державних соціальних допомог управління соціального захисту населення райдержадміністрації Діана Яцина доповіла, що проведено перевірку фактичного місця проживання (перебування) 10 заявників та виявлено їх за вказаною адресою, складено відповідні акти обстеження.

Отже, оскільки порушень не виявлено, комісією вирішено задовольнити всі заяви.

2. Про відновлення пенсії відповідно до клопотання Мукачівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області № 3722/05 від 10.05.2018 року. 

Тетяна Фроща – головний спеціаліст Пенсійного фонду з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій запропонувала відновити пенсію громадянки, так як проведено акт обстеження та дана особа проживає за вказаною адресою.

детальніше »
23.06.2018 | 09:44

Вітання голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая з нагоди сотої річниці заснування державної служби в Україні

 

Шановні державні службовціта ветерани державної служби!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем державної служби.

У 2018 році державна служба України відзначає сто років з дня заснування. Вона зародилася ще за часів українського козацтва.

Основними складовими діяльності державної служби в Україні є сприяння стабільності конституційного ладу, створення умов для відкритого громадянського суспільства, захист прав і свобод людини і громадянина, забезпечення результативності функціонування державної влади, відповідно до завдань, повноважень і компетенції. На сучасному етапі державна служба перебуває на стадії реформування, розвитку та наближення до європейських стандартів.

На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави.

Я переконаний, що ваші зусилля надалі будуть спрямовані на побудову демократичного суспільства, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, стабільний розвиток країни.

Зі словами щирої подяки сьогодні згадуємо сумлінну, наполегливу працю людей, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз знаходяться на заслуженому відпочинку.

Бажаю міцного здоров’я Вам та вашим родинам, довголіття, невичерпної енергії, натхнення, здійснення усіх мрій та планів. Нехай професіоналізм, старанність та завзяття залишаються невід’ємними принципами вашої щоденної діяльності.

 

З повагою

Голова Мукачівської районної державної адміністрації С.Гайдай

детальніше »
22.06.2018 | 09:42

Заробляти для розвитку може кожне село на Мукачівщині, - Сергій Гайдай

 

P1390084.JPGКожне село на Мукачівщині має власний потенціал для того, щоб ефективного його використовуючи, заробляти для власного розвитку. На цьому наголошує голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

Як один з прикладів використання ресурсу, що принесе значну фінансову підтримку до місцевого бюджету, очільник району наводить село Жнятино. Під час роботи 10-ї сесії Мукачівської райради було прийнято рішення про затвердження нової нормативно грошової оцінки земель даного населеного пункту.

«Затвердити технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, загальною площею 62,6001 га, грошовою оцінкою у розмірі 46 104 869,03 грн., яка знаходиться на території Жнятинської сільської ради за межами населеного пункту, - йдеться у тексті рішення».

Спільно з головою сільради Іваном Оросом ініціювали дане питання для розгляду у сесійній залі, – коментує очільник району, - проект рішення депутати схвалили на земельній комісії, затвердили під час сесії. Наголошую, що це рішення принесене сільраді, яка складається з одного села Жнятина, додаткових 1 мільйон 200 тисяч гривень до бюджету!

детальніше »
21.06.2018 | 10:11

Рахуємо збитки негоди 12 – 13 червня 2018 року

 

Про ситуацію, яка склалася на території Мукачівського району внаслідок погіршення погодніх умов 12 – 13 червня 2018 року говорили на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС, яку очолив виконуючий обов’язки  голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич за участікерівників структурних підрозділів та відділів райдержадміністрації, голів сільських та селищних рад, чиї території постраждали внаслідок стихійного лиха.

Завідувач сектору з питань цивільного захисту Василь Головчанський наголосив, що 12 – 13 червня 2018 року на території району пройшли сильні зливи, які супроводжувалися різкими поривами вітру та градом. В наслідок цього пошкоджено покрівлі об’єктів інфраструктури, зокрема будівлі закладів культури, відбулось відключення окремих населених пунктів від електропостачання, пошкоджені дороги в гірських населених пунктах.

На засіданні було затверджено розрахунки збитків наслідків надзвичайної події. Визначено та запропоновано попередньо класифікувати ситуацію, яка склалася в районі 12.06.2018 року, як надзвичайну ситуацію природного характеру місцевого рівня. Це є результат роботи відповідних управлінь та відділів райдержадміністрації спільно з сільськими радами. Всі розрахунки передані до управління цивільного захисту Закарпатської ОДА для прийняття кінцевого рішення по відновленню даних обєктів.

детальніше »
21.06.2018 | 10:09

“Мати-Героїня”– почесне звання в Україні

 

За материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку Добош Магдалині Іванівні матері семи дітей, мешканці смт. Чинадійово Мукачівського району указом Президента України, від 11.05.2018 року №121/2018 вручено посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України Мати-Героїня.  Державною нагородою багатодітну матір від імені Президента України  та за дорученням голови обласної державної адміністрації нагороджували виконуючий обов’язки голови Мукачівської районної державної адміністрації Данканич Андрій Андрійович спільно з начальником управління соціального захисту населення НемйоОлександром Олександровичем.

детальніше »
21.06.2018 | 09:31

Влада на всіх рівнях повинна працювати консолідовано, аби допомогти людям

 

P1360460.JPGВлада на всіх рівнях повинна мати конструктивну позицію, результатом якої стане дієва допомога людям. На цьому наголошує голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, зокрема, щодо вирішення питання компенсації постраждалим внаслідок зсуву ґрунту в смт. Кольчині.

Нагадаємо, 10 травня в смт. Кольчині внаслідок зсуву ґрунту зруйновано два будинки, неможливо проживати у третьому. Без даху над головою залишилася молода родина з двома маленькими дітьми та господарка зруйнованого будинку. У третьому будинку ніхто не проживав.

«Невідкладно спрацювали аварійні служби, були проведені всі технічні та організаційні роботи селищною радою, яку очолює Микола Дуб та підрозділами адміністрації, - коментує очільник району, - на останній сесії облради депутатом від даного округу Олексій Баранюком подано запит щодо виділення грошової компенсації».

Зазначимо, необхідні документи з боку Мукачівської РДА, затверджені комісією з ТЕБ та НС, були невідкладно передані до Закарпатської ОДА. Загальна сума збитків складає 1750 000 грн.

Відтак, відповідно до запиту, який під час сесії обради озвучив голова крайового парламенту Михайло Рівіс, депутат Олексій Баранюк звертається до Закарпатської ОДА щодо виділення грошової компенсації постраждалим.

«Дане питання також розглянуть депутати обласної ради, - додає Сергій Володимирович, - сподіваємося на конструктивну позицію народних обранців, адже тільки за тісної співпраці влади, депутатів всіх рівнів ми зможемо компенсувати постраждалим втрачене  майно та повернути життя людей до нормального русла».

Варто додати, що постраждалі також отримають матеріальну допомогу по 10 тисяч гривень за кошт районного бюджету та в рамках дії районної програми «Турбота». Таке рішення прийняли депутати Мукачівської районної ради під час роботи 10-ї сесії сьомого скликання, що відбулася 14 червня. 

Дане питання залишається на особистому контролі голови Мукачівської РДА С.Гайдая до його вирішення.

детальніше »
20.06.2018 | 10:13

Профілактика дитячих захворювань Мукачівщини

 

У малому залі Мукачівської районної державної адміністрації відбулась сьогодні, 21.06.2018 року нарада з завідуючими та лікарями-педіатрами лікувально-профілактичних закладів Мукачівського району за участі виконуючого обов’язки голови Мукачівської РДА Андрія Данканича та головного лікаря ЦПМСД Мукачівського району Вікторії Лані.

З презентацією на тему «Функціональні розлади травлення у дітей раннього віку» виступила представник фірми «Берлін-Хемі» Маряна Шкріба.

Районний педіатр “Центру первинної медико-санітарної допомоги району” Олеся Балега зауважила що рівень інфекційної захворюваності за 2018 рік серед дітей Мукачівського району складає всього 132 випадки з них 104 випадки захворюваності на кір. Лікувальні заклади Мукачівщини в повному обсязі забезпечені імунобіологічними препаратами за рахунок державного забезпечення та гуманітарної допомоги.

В. Лані, головний лікар району наголосила, що дуже важливо виконати план щеплень з метою профілактики і смертності дітей Мукачівського району. Навела міжнародну статистику про загальну дитячу смертність населення планети від інфекційних захворювань.

детальніше »
19.06.2018 | 10:04

Нарада з керівниками служб, установ, організацій району

 

 Робочий тиждень в Мукачівській РДА розпочався  нарадою, яку провів виконуючий обов’язки голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич з керівниками структурних підрозділів, служб, установ та організацій району. Обговорили зокрема питання щодо підготовки до опалювального сезону 2018-2019 років в установах освіти, культури та медичних закладах району.

З урахуванням раптового погіршення погодніх умов на території Мукачівщини, окрему увагу на нараді приділили питанню безперебійного електро та газопостачання в оздоровчі заклади району.

Не оминули увагою і призначення субсидій для населення Мукачівського району. Значна частина населення з урахуванням внесених змін до чинного законодавства України не отримають субсидій для оплати житлово-комунальних послуг, зазначив Олександр Немйо начальник управління соціального захисту населення.

Іван Щубер начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції, оборонної та мобілізаційної роботи наголосив, що перевірки військового обліку в сільських та селищних радах військовозобов’язаних і призовників проводяться відповідно до розпорядження голови, регулярно і систематично. Військовий облік відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України № 921.

детальніше »
Усього: 1827
Сторінка:  <<   1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1827