Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

05.04.2017 | 10:17

У Мукачівській РДА відбулася нарада з керівниками сільгосппідприємств району

 

P1110089.JPGЗа ініціативи першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича у Мукачівській РДА відбулася нарада з керівниками сільгосппідприємств. На порядку денному було декілька питань, але нараду Андрій Данканич розпочав з теми благоустрою.

Андрій Андрійович наголосив, що минулої суботи, 01 квітня, вся Мукачівщина вийшла на суботник, щоб очистити район від сміття. Активну участь у прибиранні взяли не тільки державні службовці та співробітники державних установ, а й громади.

Разом з тим, сільськогосподарські підприємства працюють на території громад і також повинні бути активними учасниками суспільно-значимих процесів, зокрема, дбати про належне утримання територій та прилеглих меліоративних споруд або каналів.

«Висока культура землеробства передбачає не тільки високоякісне і своєчасне виконання усіх польових робіт, - акцентує Андрій Данканич, - а й у дбайливому ставленні до екології, навколишнього середовища, тому й питання благоустрою територій – невід’ємна складова діяльності сільгосппідприємств».

Під час наради  детально зупинилися ще на одному важливому питанні: про застосування засобів захисту рослин.

В.о. начальника управління агропромислового розвитку Василь Поминчук надав методичні рекомендації щодо порядку та норм застосування засобів захисту рослин.

Керівникам сільгосппідприємств рекомендовано при застосуванні засобів захисту рослин дотримуватись санітарних вимог згідно екологічних норм, використовуючи тільки сертифіковані препарати.

детальніше »
05.04.2017 | 09:47

Державна підтримка: Мукачівщина отримала фінансування з ДФРР

 

P1110153.JPGМукачівщина отримала першу в цьому році фінансову підтримку з  Державного Фонду регіонального розвитку.

Два проекти, які вдалося захистити голові Мукачівської РДА Сергію Гайдаю, буде профінансовано за кошти державного бюджету.

В свою чергу, депутати Мукачівської районної ради виділили кошти для співфінансування реалізації проектів в розмірі 10% від загального кошторису вартості.

Так, 412 тисяч гривень  ( в тому числі 42 тисячі – кошти районного бюджету) спрямують  на об’єкт «Реконструкція котельні з вставленням твердопаливних котлів для ЗОШ І-ІІІ ст.. в с. Горонда.

Ще 380 тисяч гривень ( в тому числі 38.0 тис. грн..– кошти з районної казни) направлять на об’єкт «Реконструкція системи теплопостачання в встановленням  твердопаливного котла  АЗПСМ в с. Горонда Мукачівського району.

«В селі Горонда заклади освіти та медицини матимуть нові котельні з твердопаливними котлами, - коментує очільник району Сергій Гайдай. – Мені вдалося захистити наші два важливі проекти, мінімізувавши навантаження для районного бюджету».

детальніше »
04.04.2017 | 13:08

Нарада по підготовці до МТБ марафону «Три замки Закарпаття» відбулася у Мукачівській РДА

 

P1100884.JPGНа Мукачівщині ретельно готуються до проведення визначної спортивної події – МТБ марафону «Три замки Закарпаття».

Велогонка, участь у якій візьмуть близько 300 спортсменів з різних куточків України та країн Європи, відбудеться 23 квітня. Маршрут охопить три старовинні замки: замок “Паланок” (Мукачево), замок Графа Шенборна (Карпати) та замок “Сент Міклош” (Чинадієво).

Велогонщини проїдуть близько 70 кілометрів, їхній маршрут пролягатиме через 13 населених пунктів району: Лохово, Лавки, Бобовище, Грибівці, Ільківці, Лісарня, В.Визниця, Кленовець, Обава, Чинадієво, Кольчино, Карпати.

детальніше »
03.04.2017 | 15:26

«Закарпаттю чисте узбіччя»: загальнорайонний суботник відбувся на Мукачівщині

 

У суботу, 1 квітня вся Мукачівщина вийшла на екологічну акцію «Закарпаттю – чисте узбіччя». Працювали цього дня усі, і працівники районної адміністрації, й представники окремих структур та підприємств району, виконкоми сільських та селищних рад, та працівники закладів освіти і культури району.

Взяв участь у заході і голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, який долучився до прибирання на кількох ділянках роботи.

Як уже повідомлялося раніше, вся територія Мукачівського району була поділена на п’ять напрямків, за кожним з яких було закріпленого відповідального групи.

Напрямок № 1:Мукачево – Ракошино, Ракошино – Зняцьово, відповідальний перший заступник голови РДА А. Данканич;

напрямок № 2:«Мисливець» (смт. Чинадійово) – смт. Кольчино, Кольчино – Обава, Обава – «Козачок», «Козачок» - кордон із Свалявським районом, відповідальний керівник апарату райдержадміністрації О. Чекан;

напрямок № 3:Мукачево – Лалово, Лалово – Зубівка, Зубівка – кордон із Іршавським районом, відповідальний заступник голови РДА О. Богів;

напрямок № 4: Мукачево – Ключарки, Ключарки – В. Лучки, В. Лучки – Страбичово, Страбичово – Чомонин, відповідальний заступник голови РДА О. Богів;

напрямок № 5:Мукачево – кордон із Берегівським районом, Червеньово – Страбичово – Гать, відповідальний перший заступник голови РДА А. Данканич.

детальніше »
03.04.2017 | 15:21

Планова нарад відбулася у Мукачівській РДА

 

Конструктивний старт робочому тижню у Мукачівській РДА дала планова нарада під головуванням очільника району Сергія Гайдая. Участь у нараді взяли: перший заступник голови адміністрації Андрій Данканич, заступник голови адміністрації Олександр Богів, начальники відділів, управлінь та структурних підрозділів адміністрації, керівники служб та відомств району.

Насамперед, голова адміністрації Сергій Гайдай подякував всім, хто долучився загальнообласної акції «Закарпаттю чисте узбіччя». Так, загальнорайонний суботник охопив всі напрямки та об’єднав не тільки державних службовців, а й представників органів місцевого самоврядування, співробітників служб та держустанов, вийшли на прибирання й громади Мукачівщини.

детальніше »
29.03.2017 | 11:01

Важливі питання розглянуто на колегії Мукачівської РДА

 

Сьогодні, 29 березня,  під головуванням очільника району СергіяГайдая відбулося засідання колегії Мукачівської РДА. У роботі колегії взяли участь: голова районної ради Іван Михайло, перший заступник голови адміністрації Андрій Данканич, заступник голови адміністрації Олександр Богів, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Чекан, голови селищ та сіл, керівники силових структур, державних служб та установ району.

Колегія розглянула наступні питання порядку денного:

1. Про проведення призову громадян України на строкову  військову службу в 2017 році. Доповідав військовий комісар Мукачівського ОМВК Ігор Гусєв

2. Про стан впровадження централізованих технологій та призначення і виплати пенсій у Мукачівському об’єднаному управлінні пенсійного фонду України. Доповідав Вільгельм Гунгредер  - начальник Мукачівського об’єднаного управління пенсійного фонду України.

3. Аналіз виконання Програми зайнятості за 2016 рік. Доповідав Роман Мельничук – директор Мукачівського районного центру зайнятості

У різному заслухали інформацію головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Івана Лендєла «Про організацію і проведення весняної толоки.

Так, Мукачівщина готується до місячника благоустрою, який розпочнеться із загальної толоки 01 квітня. У прибиранні території району візьмуть участь всі державні установи та служби, а також – громади Мукачівщини. Окрім цього, голів селищ та сіл запросили долучитися до ще одного всеукраїнського централізованого заходу – акції «Зробимо Україну чистою разом», яка відбудеться 29 квітня.

детальніше »
29.03.2017 | 10:42

Новопризначеного радника голови Мукачівської РДА представив очільник району Сергій Гайдай

 

Наталія Козир – новопризначений позаштатний радник голови Мукачівської РДА з питань міжнаціональних  відносин та захисту прав представників національних меншин. Про це заявив очільник Мукачівщини Сергій Гайдай, офіційно представляючи Наталію Ігорівну під час засідання колегії Мукачівської РДА.

Виконавча директорка благодійного фонду «Розвиток» Наталія Козир проінформувала присутніх про вже пророблену роботу на території Мукачівщини. Взаємодія фонду з громадами району розпочалася з співпраці по поглибленню інтеграції ромського населення до сучасного суспільства. Одним з ефективних інструментів залучення ромського населення до активного суспільного життя є створення органів самоорганізацій. Такі громадянські інститути вже створено на території  трьох сільрад району: Чомонин, В. Лучки та Павшино.

детальніше »
29.03.2017 | 10:41

Проблеми громад: село Шенборн страждає від інтенсивного руху сміттєвозів

 

Засідання колегії Мукачівської РДА, яке відбувається кожної останньої середи місяця, окрім розгляду поточних питань, стає тим комунікативним та часто дискусійним майданчиком, де голови громад, озвучують проблемні моменти, актуальні для населених пунктів.

Не стало винятком і останнє засідання колегії Мукачівської РДА, яке відбулося 29 березня. Проблемне питання, яке турбує громаду села Шенборн озвучив його голова Віктор Легеза.

Кілька днів тому, відповідно до рішення командування 128-ї Закарпатської ОГПБР, проїзд дорогою, яка межує з військовим полігоном, обмежено. Цим шляхом користувалися важко габаритні  спец автомобілі, зокрема, вантажівки та сміттєвози ТОВ «АВЕ Мукачево». Дорога, яка є продовженням вулиці І.Франка, веде до сміттєзвалища, в напрямку якого регулярно курсують спецавтомобілі, що перевозять ТВП. За таких обставин, важко габаритний транспорт вимушений їздити через саме село Шенборн, створюючи незручності для його мешканців. Люди турбуються про стан доріг місцевого значення, які і так перебувають не в найкращому стані, виникає додаткова напруга для пішоходів та велосипедистів, особливо з зоні ризику – діти.

детальніше »
28.03.2017 | 11:19

Зустріч з правозахисниками

 

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай взяв участь у круглому столі на тему: «Розширення доступу до безоплатної правової допомоги мешканців Закарпаття»

Про розширення доступу до безоплатної правової допомоги мешканців Закарпаття говорили на засіданні круглого столу, який відбувся у Мукачеві. Модератором зустрічі виступила Наталія Козир – виконавча директорка Правозахисного фонду «Розвиток» а віднедавна – позаштатний радник голови Мукачівської РДА з питань міжнаціональних відносин та захисту прав представників нацменшин.

детальніше »
28.03.2017 | 11:17

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай поспілкувався з мешканцями району під час особистого прийому

 

Сьогодні, 28 березня, керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай  провів особистий прийом громадян. Зазначимо, відкритий формат роботи, започаткований очільником району з початку каденції, дозволяє мешканцям звертатися до керівника адміністрації у будь-яких робочий день. Разом з тим, плановий прийом завжди велелюдний.

Питання соціального блоку, прохання щодо працевлаштування, пільгового оздоровлення ветеранів у санаторіях  – це далеко не повний перелік проблем, з яким сьогодні мешканці району звернулися до очільника Мукачівщини.

Так, малозабезпечена родина, яка опікується важкохворим юнаком, потребує допомоги на ремонт будинку.

детальніше »
28.03.2017 | 11:15

Нарада з питань охорони водних біоресурсів відбулася в РДА

 

Управління агропромислового розвитку інформує, що на виконання розпорядження голови Закарпатської обласної держадміністрації від 16.03.2017 року № 118  «Про проведення заходів з охорони водних біоресурсів на період весняно-літнього нересту риби» проведено нараду при першому заступнику голови Мукачівської райдержадміністрації Данканичу Андрію Андрійовичу.

На нараді прийнято рішення  оголосити  в квітні-травні 2017 року   місячник охорони нересту риби та відтворення інших водних біоресурсів.

З Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області та управління Державного агентства рибного господарства у Закарпатській області з метою посилення боротьби з браконьєрствомта забезпечення належного контролю за дотриманням законодавства про охорону водних біоресурсіврозроблено план спільних заходів.          

Мукачівському міжрайонному управлінню водного господарства рекомендовано посилити контроль за дотриманням природоохоронних заходів під час проведення господарської діяльності на рибогосподарських водоймах, в їх руслах та прибережній смузі.

Управлінню агропромислового розвитку доручено своєчасно інформувати населення та зацікавлені підприємства, установи, організації через засоби масової інформації про обмеження, що вводяться на період нересту риби.

                                          

детальніше »
27.03.2017 | 11:12

«Закарпаттю – чисте довкілля». Мукачівська РДА готується до дня благоустрою

 

На дворі весна, а це означає, що не за горами і щорічні прибирання територій, так звані суботники. Вже 1-го квітня все Закарпаття вийде на день благоустрою, який проводиться в рамках акції «Закарпаттю – чисте довкілля».

Працівники Мукачівської райдержадміністрації також долучаться до обласного суботнику. Їх поле роботи – це прибирання узбіч на автодорогах районного значення. Відповідальним за організацію цієї акції є перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич. Тому, з метою належної підготовки до дня благоустрою, вчора, 27 березня, Андрій Андрійович провів організаційну нараду з керівниками структурних відділів та управлінь адміністрації та представниками відповідних служб та установ району, які будуть брати участь у суботнику.

детальніше »
27.03.2017 | 09:08

Допомога дітям

 

P1090879.JPGВ рамках благодійної ініціативи, започаткованої головою Мукачівської РДА Сергієм Гайдаєм, допомогу отримали вихованці Чинадіївського дитячого будинку.

Сергій Володимирович частий гість закладу, і цього разу малюки отримали подарунки за його присутності. Речі та взуття, якого частіше не вистачає рухливим вихованцям Чинадіївського дитбудинку, поповнили гардероб дітей.

Гостей зустрічала директор дитбудинку Світлана Софілканич, з якою, принагідно, Сергій Володимирович обговорив проблемні питання закладу.

детальніше »
24.03.2017 | 09:50

Соціальні заклади та багатодітні родини Мукачівщини отримали допомогу

 

Допомогти всім, хто цього потребує. Така мета  гуманітарної місії, започаткованої  очільником Мукачівщини Сергієм Гайдаєм.

Налагодити системну соціальну підтримку вдалося за допомогою благодійних фондів та окремих меценатів, серед яких – просто небайдужі громадяни, які бажають допомогти. 

Так, днями черговий гуманітарний вантаж було розподілено для соціальних установ району та родинам, які опинилися у складних життєвих обставинах.

детальніше »
23.03.2017 | 15:59

Комплексна перевірка стану цивільного захисту відбулася на Мукачівщині

 

Вчора, 23 березня, відповідно до наказу Управління ДСНС України в Закарпатській області від 10.03.2017 року № 58, в Мукачівській районній державній адміністрації відбулася обласна комплексна інспекторська перевірка реалізації заходів державної політики у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, цивільного захисту, стану і організації роботи з питань пожежної безпеки, готовності органів управління та сил реагування до дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій на території Мукачівського району.

детальніше »
Усього: 1352
Сторінка:  <<   1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Усього: 1352

Новини

Всі новини >>