Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

22.06.2017 | 12:37

Звернення голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни

 

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців, коли німецька армія вторглася на територію СРСР/УРСР,. став в Україні історичним днем глибокої скорботи.

Розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу — Друга світова війна, яка забрала життя кожного п’ятого нашого співвітчизника, зруйнувала понад 700 міст та містечок, 28 тисяч сіл.

З пам’яті українського народу не стерти гіркі спогади, які передаємо з роду в рід своїм нащадкам. Сьогодні, сини України знову на сторожі миру, знову віддають свої життя за суверенну державу, за що їм низький уклін від всіх,хто має можливість вчитися, працювати у мирних містах та селах.

Сьогодні, у день пам’яті жертв Другої світової війни, віддамо шану всім бійцям, які визволяли рідну землю від фашистських загарбників. Схилімо голову перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.

Слава їм, вічна і світла пам'ять!

детальніше »
21.06.2017 | 12:10

Робоча зустріч з агровиробниками відбулася у Мукачівській РДА

 

Голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів робочу зустріч з представниками сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Агро-Лучки». Темою зустрічі було питання про дотримання всіх вимог законодавства при авіаційній обробці угідь хімічними засобами, які знищують шкідників та спори грибкових.

У нараді взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, начальник Мукачівського міськрайонного відділу УДСНС України в Закарпатській обл. Василь Голиш, начальник управління агропромислового розвитку Ілля Йовбак та головний лікар Центру медико-санітарної допомоги району Вікторія Лані.

детальніше »
20.06.2017 | 12:21

Про особливості виконання місцевих бюджетів говорили на нараді у Мукачівській РДА

 

Нарада, присвячена стану виконання бюджетів сільських та селищних рад, відбулася у Мукачівській РДА. Ініціаторами та модератори зустрічі виступило фінансове управління Мукачівської РДА, зокрема, начальник управління Інна Бисага.

На зібрання запросили голів та головних бухгалтерів селищних й сільських рад.

До початку обговорення фінансових питань слово взяв перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, який разом з військових комісаром Мукачівського ОМВК Ігорем Гусєвим проінформували очільників громад про підготовку до участі у військових зборах.

детальніше »
20.06.2017 | 12:14

Програма «Власний дім» продовжує свою роботу на території Мукачівщини

 

Сьогодні, 20 червня, перший заступник голови Мукачівської райдержадміністрації Андрій Данканич провів чергове засідання комісії з питань розгляду заяв на отримання кредиту за програмою «Власний дім».

Нагадаємо, «Власний дім» - державна цільова програма, метою якої є покращення житлово-комунальних умов населення. На Мукачівщині така Програма діє вже більше десяти років. За час її роботи десятки родин отримали грошову допомогу для будівництва чи реконструкції житла.

детальніше »
20.06.2017 | 11:33

Ювілейна, 25 зміна табору «Гармонія» зустріла юних талантів

 

Щоліта юні митці й музиканти з всього Закарпаття приїжджають на Мукачівщину, щоб відпочити та оздоровитись у таборі для обдарованих дітей «Гармонія», що діє на базі Чинадіївської дитячої школи мистецтв.

Єдиний  в області оздоровчий заклад такого типу у 2017 році відкрив свої двері в 25 раз. На урочисте ювілейне відкриття завітали поважні гості: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, начальник управління культури Закарпатської ОДА Вікторія Фролова, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, заступник начальника управління культури Закарпатської ОДА Ілдико Молнар, голова обласної профспілкової організації працівників культури Наталія Товтин, голова облпрофради Володимир Фленько. в.о. начальника відділу культури Мукачівської РДА Ольга Копча,  голова Мукачівської районної профспілкової організації працівників культури Лілія Немеш. Вшанували своєю присутністю захід і викладачі Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора.

детальніше »
19.06.2017 | 13:39

Ряд нагальних питань розглянули в Мукачівській РДА

 

Робочий тиждень у Мукачівській РДА розпочався з оперативної наради під керівництвом очільника району Сергія Гайдая. У нараді взяли участь: перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич, заступник голови Мукачівської РДА Олександр Богів, начальники управлінь, відділів та служб району.

Першим питанням заслухали інформацію військового комісара Мукачівського ОМВК Ігоря Гусєва про проведення в Закарпатті військових зборів. Як повідомив Ігор Костянтинович, протягом десяти діб з 29.06 по 08.07 на території військового полігону 128- ОГПБР в м. Ужгород відбудуться військові збори 5 стрілецького батальйону Закарпатського ОВК. З Мукачівського району візьмуть участь 44 особи, вже зроблено розподіл по сільрадам щодо забезпечення учасників зборів. Військком наголосив, що під час перебування на зборах, за учасниками зберігається і місце роботи, і виплата заробітної плати.

детальніше »
19.06.2017 | 13:36

З громадою села Чомонин спілкувався очільник району Сергій Гайдай

 

Безпосереднє спілкування з громадами сіл району – важлива складова у роботі керівника Мукачівської РДА Сергія Гайдая. Сьогодні, 16 червня, черговий прийом громадян Сергій Володимирович провів у селі Чомонин.

На зустріч з очільником району прийшли представники ромської громади села. Лідер поселення Віктор Давид разом місцевим ромським священиком озвучили ряд проблемних питань, зокрема, проведення у поселенні нової лінії електропередач, встановлення та реєстрацію будинкових лічильників. Наразі електроенергія тарифікується за показниками спільного лічильника.

детальніше »
15.06.2017 | 14:55

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай взяв участь у відзначенні 17-го випуску Закарпатського обласного військового ліцею

 

В 17-й раз проводжає в доросле життя 

майбутніх  захисників 

Вітчизни Закарпатський обласний 

ліцей інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою. 

З нагоди випуску та вручення атестатів про повну середню освіту відбувся урочистий 

захід, в якому взяв участь керівник району Сергій Гайдай.

У своєму вітальному зверненні керівник району відзначив нелегку працю 

педагогічного коллективу навчального закладу,

офіцерів на чолі з начальником ліцею полковником Юрієм Захаровим, а майбутнім офіцерам адресував щирі слова:

детальніше »
13.06.2017 | 15:32

Всі діти Мукачівщини, хворі на цукровий діабет, будуть забезпечені тест-смужками для вимірювання цукру, - Сергій Гайдай

 

Всі діти Мукачівщини, хворі на цукровий діабет, будуть забезпечені тест-смужками для вимірювання цукру, - Сергій Гайдай

Рішення про виділення матеріальної допомоги родинам, у яких є діти, хворі на цукровий діабет, прийняв депутат районної ради та голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай.

Кошти, які передбачені для надання матеріальної допомоги мешканцям району в рамках програми «Турбота», - батьки дітей використають для придбання засобів самоконтролю – тест –смужок для вимірювання цукру в крові.

детальніше »
13.06.2017 | 09:43

«Кельтським шляхом»: до нового вело марафону готуються на Мукачівщині

 

Масштабна вело подія міжнародної категорії відбудеться на Мукачівщині. Вслід за нещодавно проведеним МТБ марафоном «Три замки Закарпаття», організатори планують не менш цікаві та змістовні події. Так, населеними пунктами Мукачівщини 29 та 30 липня 2017 року пройдуть одразу дві гонки: Excalibur RACE MTB 2017 (гонка на час) та «Кельтським шляхом».  Деталі вело марафону обговорив сьогодні, 12 червня, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай з організатором дійства – добре знаним велогонщиком Артемом Топчанюком.

детальніше »
12.06.2017 | 09:36

У перші години безвізу Президент України відвідав Закарпаття

 

Сьогодні, 11 червня, Президент України Петро Порошенко відвідав Закарпаття та привітав українців з впровадженням в дію безвізового режиму для України.
В рамках візиту глава держави зустрівся зі своїм словацьким 

коллегою Андреєм Кіскою на українсько-словацькому 

кордоні.

Міжнародний пункт пропуску «Ужгород» став своєрідним місцем зустрічі України та Словаччини як рівних країн Європи.
Президент привітав український народ з безвізовим режимом, який назвав «імплементованою волею народу». Також Президент додав, що зі свого боку Україна запустила нові потяги до країн Європи та надалі розбудовуватиме міжнародні пункти пропуску.
 

детальніше »
09.06.2017 | 15:45

Нараду з питань санітарного та екологічного стану району провели в РДА

 

Проблема сміття на Мукачівщині й надалі залишається актуальною. Тому, керівництво району всіляко намагається вирішити це питання та налагодити якісне очищення району від побутових відходів.

Так, 8 червня виконуючий обов’язки голови Мукачівської РДА Андрій Данканич провів чергову зустріч з директором ТОВ «АВЕ – Мукачево»Володимиром Кабаєм. На зустрічі також були присутні головний спеціаліст відділумістобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Іван Лендєл, голови та секретарі окремих сільських та селищних рад, а саме: Чинадійово, Бистриця, Бабичі, Ключарки та Горонда.

детальніше »
09.06.2017 | 15:42

Мукачівщина готується до літнього туристичного сезону 2017 року

 

Вчора, виконуючий обов’язки голови Мукачівської райдержадміністрації Андрій Данканич провів робочу нараду з представниками відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму управління економічного розвитку і торгівлі  РДА з питань підготовки Мукачівського району до літнього туристичного сезону у 2017 році.

Начальник відділу Василь Шкріба запевнив, що даним структурним підрозділом адміністрації постійно проводиться робота з санаторними  закладами, готельно-ресторанними комплексами, базами відпочинку, власниками сільських садиб та закладами, які  здійснюють оздоровлення дітей щодо належного проведення літнього туристичного сезону і надання якісних туристичних послуг.

«Сільським та селищним радам та вище вказаним закладам  і власникам сільських садиб  надіслано листи рекомендаційного характеру  щодо прийому туристів та облаштування територій і об’єктів, де перебувають туристи і можуть  користуватися  певними  послугами», - зауважив Василь Васильович.

детальніше »
08.06.2017 | 15:34

Нарада з питань ситуації в Україні, пов’язаної з випадками захворюваності на ботулізм відбулася в Мукачівській РДА

 

Вчора, 7 червня, виконуючий обов’язки голови Мукачівської райдержадміністрації Андрій Данканич провів оперативну нараду з в.о. начальника Управління Держпродспоживслужби в Мукачівському районі Василем Туряницею та начальником управління економічного розвитку та торгівлі РДА Ігорем Яворським з питань попередження погіршення ситуації, пов’язаної з випадками захворювання на ботулізм в Україні.

Як повідомив в. о. начальника Управління Держпродспоживслужби в Мукачівському районі Василь Туряниця, наразі в нашій країні зареєстровано 3 випадки захворювання на ботулізм у мешканців м. Києва, у тому числі 1 випадок летальний. Всі вони пов’язані з вживанням в’яленої риби різних видів, придбаної в супермаркетах міста.

детальніше »
07.06.2017 | 14:42

Про організаційні питання та плани на тиждень поговорили в Мукачівській РДА

 

Вчора, 6 червня, робочий тиждень в Мукачівській РДА почався з планової організаційної наради. Робочу зустріч з керівниками окремих відділів та управлінь райдержадміністрації провів виконуючий обов’язки голови адміністрації Андрій Данканич.

Під час зустрічі присутніми було обговорено найбільш актуальні питання життя району та розглянуто і затверджено попередній план роботи на тиждень.

детальніше »
Усього: 1433
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1433

Новини

Всі новини >>