Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

17.02.2017 | 11:13

Методична нарада щодо обліку призовників на підприємствах відбулася у Мукачівській РДА

 

P1070417.JPGУ Мукачівській РДА відбулася нарада на тему: «Організація практичної роботи щодо ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних на підприємствах». Зібрання мало методично-навчальний характер. На нараду запросили посадових осіб підприємств та організацій різних форм власності району, які відповідають за ведення  військового обліку.

Виступаючи перед присутніми голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай зазначив, що, на всіх підприємствах, окрім суспільно-громадської відповідальності, лежить ще й економічна. Адже саме завдяки роботі підприємств, які сплачують податки, можливе наповнення бюджетів різних рівнів. Серед податків – військовий збір, який допомагає утримувати нашу армію.

детальніше »
16.02.2017 | 14:55

З турботою про найменших… В РДА відбувся семінар із завідуючими ДНЗ

 

З метою підвищення кваліфікації працівників ДНЗ та попередження неприємних ситуацій, вчора, 14 лютого, за участю голови райдержадміністрації Сергія Гайдая відбувся семінар-навчання із завідуючими дошкільних закладів району щодо організації харчування дітей.

Також, на семінарі були присутні начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Світлана Кешеля та в.о. начальника Держпродспоживслужби району Василь Туряниця.

детальніше »
15.02.2017 | 14:35

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай взяв участь у вшануванні пам’яті тих, хто не повернувся з Афаністану

 
Світлій пам’яті тих, хто не повернувся з далекої країни - Республіки Афганістан був присвячений мітинг-реквієм, який відбувся сьогодні, 15 лютого, у зв'язку з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 28-й річниці виведення військ з Республіки Афганістан. Екуменічний молебень біля пам’ятного знаку, що у центрі Мукачева, який спільно звершили представники всіх конфесій, об’єднав ветерані війни в Афганістані, мешканців Мукачівського району та міста, небайдужих громадян. Участь у мітингу – реквіємі взяли й керівники Мукачівського району: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, голова районної ради Іван Михайло, заступник голови адміністрації Олександр Богів, депутати, голови сіл. детальніше »
14.02.2017 | 14:14

Робота комісії з розгляду цільових програм продовжується

 

Сьогодні, 14 лютого, в залі засідань Мукачівської РДА під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Данканича відбулося чергове засідання експертної комісії з питань розгляду цільових програм. До складу цієї комісії входить начальник фінансового управління РДА Інна Бисага, начальник управління економічного розвитку і торгівлі адміністрації Ігор Яворський та начальник відділу фінансово-господарського  забезпечення райдержадміністрації Аліна Живага.

Сьогодні комісією було розглянуто чергову частину цільових програм, які плануються бути затвердженими на 2017 рік. Так, було проаналізовано програму технічного захисту службової інформації, розробником якої є начальник відділу  взаємодії з правоохоронними органами, запобігання і виявлення корупції, оборонної та  мобілізаційної роботи апарату РДА Іван Щубер. Також, ознайомилася комісія і з двома програмами, які стосуються мобілізаційної підготовки. Розробником однієї з них є також Іван Іванович, а іншої – Мукачівський ОМВК.

детальніше »
12.02.2017 | 15:57

Очільник Мукачівщини Сергій Гайдай відзначений Орденом Української Православної Церкви Святителя Миколая Чудотворця

 

Сьогодні, 12 лютого, святкове архієрейське богослужіння у храмі на честь святителя Василія Великого в с. Червеньово, що на Мукачівщині звершив Високопреосвященніший Феодор, архієпископ Мукачівський і Ужгородський. Владиці Феодору спів служили священики з інших храмів Мукачівщини, участь у богослужінні взяв і духівник, що прибув з Єрусалима. На завершення богослужіння Владика Феодор нагородив високою церковною відзнакою керівника Мукачівської РДА Сергія Гайдая.

детальніше »
10.02.2017 | 16:43

На Мукачівщині – пошкодження газопроводу

 

 У зв’язку з пошкодженням газопроводу середнього тиску на ділянці від АГРС Карпати до смт. Чинадієво Мукачівського району у 10 населених пунктах з 15.00 години 10 лютого 2017 року буде тимчасово припинено газопостачання.

Про це йдеться в повідомленні Мукачівського відділення ПАТ по газопостачанню та газифікації «Закарпатгаз» за підписом головного інженера Миколи Мацкевича.

Так, блакитне паливо не буде поступати  до осель мешканців:

·         смт. Чинадієво

·         с. Синяк

·         с. Карпати

·         с. Плоскановиця

·         с. Лецовиця

·         с. Ділок

·         с. Вільховиця

·         с. Брестів

·         с. Бистриця

·         с. Бабичі

Газопостачання буде відновлено після усунення розгерметизації газопроводу середнього тиску у найкоротший термін, - повідомив Микола Мацкевич.

Також мешканців даних населених пунктів  просять  забезпечити доступ фахівців Мукачівського відділення ПАТ «Закарпатгаз» до внутрішньо будинкових мереж та газових приладів.

детальніше »
10.02.2017 | 16:03

У зв’язку з пошкодженням газопроводу в Мукачівській РДА працювала комісія з ТЕБ та НС

 

Засідання комісії з ТЕБ та НС під головуванням першого заступника керівника адміністрації Андрія Данканича відбулося сьогодні, 10 лютого. Під час роботи комісії обговорили ситуацію, що склалася у зв’язку з пошкодженням газопроводу середнього тиску.

Розгерметизація газопроводу середнього тиску ДУ 219 мм на ділянці від АГРС «Карпати» до селища Чинадієво призвела до аварійних робіт та відключення селища та 9 сіл від газопостачання. За інформацією Мукачівського відділення ПАТ «Закарпатгаз» від газопостачання від’єднано 2380 домогосподарств.

Газопостачання села Карпати та однойменного санаторію здійснюватиметься у звичному режимі.

детальніше »
09.02.2017 | 16:48

Мукачівщина-Авдіївці: наступний гуманітарний вантаж – від колективу Мукачівської РДА

 

У Мукачівській РДА продовжує діяти пункт збору гуманітарної допомоги для мирних мешканців Авдіївки Донецької області.

Зазначимо, гуманітарна акція започаткована головою адміністрації Сергієм Гайдаєм, який, відправивши перший вантаж , отримав безліч звернень від небайдужих громадян, що також бажали допомогти співвітчизникам.

За тиждень роботи пункту відправлено дві партії гуманітарного вантажу, на черзі – третя. На цей раз допомога мешканцям Авдіївки від працівників Мукачівської районної адміністрації.

детальніше »
09.02.2017 | 16:46

Школярі Мукачівщини відвідали 128-му Закарпатську ОГПБР

 

Урок з предмету «Захист Вітчизни» для старшокласників шкіл Мукачівського району пройшов надзвичайно цікаво та повчально, а вчителями школярів стали бійці 128-ї ОГБПР.

На відкритий урок до 128-ї бригади за своїми викладачами предмету «Захист Вітчизни» приїхали юнаки та дівчата з 7 шкіл Мукачівського району. Учні Ракошинської, Кольчинської, Чинадіївської, Клячанівської, Лохівської, В. Коропецької та Н. Давидківської шкіл з неприхованою цікавістю занурилися у військову атмосферу, яка панує у 128-й бригаді, бійці якої в повному складі тільки нещодавно повернулися із зони бойових дій на Сході нашої держави.

детальніше »
07.02.2017 | 14:19

Публічний звіт голови Мукачівської районної державної адміністрації

 

Публічний звіт голови Мукачівської районної державної адміністрації

 

22 лютого 2017 року під час розширеного засідання колегії відбудеться публічний звіт голови Мукачівської райдержадміністрації.

Початок: о 10 годині.

Місце проведення: зал засідань Мукачівської районної ради, м.Мукачево,  вул..Штефана Августина,21

Під час заходу буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, інші питання щодо діяльності Мукачівської райдержадміністрації.

 

 Регламент заходу:

11:00 – 11:30  –  презентація публічного звіту.

11:30 – 14:00  – запитання та відповіді.

Запрошуємо на захід представників громадських рад при органах виконавчої влади, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей і засобів масової інформації.

 

Контактна особа з питань проведення заходу: начальник відділу організаційної та інформаційної роботи апарату Мукачівської райдержадміністрації  Мішіндур Надія Іванівна (тел. 2-24-09, e-mail: mukrda@carpathia.gov.ua).

детальніше »
06.02.2017 | 08:37

До Авдіївки відправлено черговий гуманітарний вантаж

 

На Мукачівщині набирає обертів гуманітарна кампанія «Мукачівщина-Авдіївці», днями започаткована головою адміністрації Сергієм Гайдаєм. Нагадаємо, після того, як керівник району надіслав перший вантаж до Авдіївки, мешканці району також виявили бажання долучитися до спільної справи допомоги співвітчизникам, які внаслідок обстрілів, опинилися на межі гуманітарної катастрофи. За лічені дні до пункту прийому, який на минулому тижні запрацював при Мукачівській РДА,  небайдужі громадяни привезли до 200 кілограм гуманітарної допомоги. Сьогодні, 06 лютого, вантаж відправився до місця призначення – одного з координаційних центрів  допомоги поблизу Авдіївки.

«Головний акцент – це мирні мешканці Авдіївки,які потребують допомоги - зазначає Сергій Гайдай, - відправляємо найнеобхідніше – теплі речі, взуття, предмети першої необхідності. Військові теж не залишаються без уваги – нещодавно передали для них бінокль від одного з народних обранців, який не захотів називати своє прізвище. Висловлюю вдячність всім небайдужим громадянам, які долучилися до благодійної місії».

детальніше »
06.02.2017 | 08:35

Ліквідація наслідків паводку стала головним акцентом наради зі структурними підрозділами Мукачівської РДА

 

Сьогодні, 06 лютого, відбулася планова нарада з керівниками структурних підрозділів та служб району. Нараду проводив очільник району Сергій Гайдай за участі заступників: першого заступника голови адміністрації Андрія Данканича, заступника – Олександра Богіва.

Головною темою стала ліквідація наслідків паводку. Так, найкритичнішим був напрямок Кольчино-Кленовець, де підтоплені дворогосподарства та зазнали пошкоджень мостові конструкції. То ж, у районі наразі визначають збитки, нанесені водою, як об’єктам комунальної власності, так і мешканцям сіл.

детальніше »
06.02.2017 | 08:33

Протипаводкова ситуація на Мукачівщині – контрольована, - Сергій Гайдай

 

Небезпека підтоплень минула, а протипаводкова ситуація на Мукачівщині – контрольована, - зазначив очільник району Сергій Гайдай, відповідаючи на запитання журналістів місцевої телекомпанії.

Разом з тим, керівник району відзначив декілька напрямків, які потребують спостереження, зокрема: с. В. Лучки, підтопленню дворогосподарств якого загрожує річка Латориця та Ракошино, де піднявся рівень води у місцевій річці Яруга.

 Руйнівний льодохід межі району вже покинув, критичним став напрямок Кольчино-Кленовець, де затори вивели річки Визниця та Латориця зі звичного русла. направляючи крижану ріку на дорогу.

детальніше »
03.02.2017 | 17:03

ЗАТВЕРДЖУЮ

 

ГРАФІК ЧЕРГУВАННЯ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

на випадок виникнення надзвичайних ситуацій пов’язаниих

із проходженням на території району весняної повені та дощових паводків

 

Дата чергування

Прізвище,

ім’я, по батькові

Посада

 

Контактні телефони:

04 лютого

Данканич Андрій Андрійович

перший заступник голови райдержадміністрації

2-14-83,

3-85-25,

2-25-91

Головчанський Василь Степанович

завідувач сектору з питань  цивільного захисту райдержадміністрації

05 лютого

Богів Олександр Ярославович

заступник голови райдержадміністрації

2-14-83,

3-85-25,

2-25-91

Байда Ігор Ігорович

інспектор сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації

детальніше »
03.02.2017 | 14:23

На Мукачівщині – паводок

 

Сьогодні зранку, 03 лютого, під керівництвом голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая відбулося термінове засідання комісії з ТЕБ та НС ( техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій).

Під час засідання були окреслені першочергові заходи та скоординовано роботу всіх служб району, адже з ночі надходила тривожна інформація про інтенсивний підйом рівнів води у річках.

Після кількахвилинної наради, голова адміністрації Сергій Гайдай разом з начальником Мукачівського міськрайонного відділу УДСНС України в Закарпатській області Василем Голишем виїхали та оглянули один з найкритичніших напрямків: Кольчино – Кленовець.

детальніше »
Усього: 1322
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1322