Офіційний веб-сайт
Пошук

 

   Мукачівщина запрошує!

 

  

        


 


 

На головну

Події

23.05.2018 | 08:35

Порядок призначення директорів шкіл обговорили у Мукачівській РДА

 

Міністерство освіти і науки України розробило проект типового положення про конкурс на посаду директора закладу середньої загальної освіти.

Відповідно до документу, засновники закладів загальної середньої освіти на підставі Положення розробляють і затверджують власні положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.

Зазначимо, засновником закладів загальної середньої освіти у Мукачівському районі є Мукачівська районна рада.

детальніше »
22.05.2018 | 15:00

Очільник району Сергій Гайдай взяв участь у позачерговій сесії Кольчинської селищної ради

 

Сьогодні, 22 травня, відбулося позачергове засідання Кольчинської селищної ради. Всього одне, але дуже важливе питання внесено на розгляд селищних депутатів: «Про техногенну ситуацію, яка виникла внаслідок значного зсуву кам’яно-земляної маси по вул.. Фрідєшівській в смт. Кольчино та визначення наслідків техногенної ситуації».

Відкриваючи засідання селищної ради, селищний голова Микола Дуб представив поважних запрошених, в числі яких: очільник Мукачівщини Сергій Гайдай, голова Мукачівської райради Іван Михайло, голова постійної депутатської комісії з питань бюджету Закарпатської облради Василь Кошеля, депутат обласної ради Олексій Баранюк, депутат Мукачівської райради Малешка Валерій Базилович.

детальніше »
22.05.2018 | 14:57

Прийом громадян провів очільник району Сергій Гайдай

 

Сьогодні, 22 травня, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай провів прийом громадян з особистих питань.

Мешканці району озвучували нагальні для них проблеми, у вирішенні яких потрібна допомога. Відтак, заявниця з с. В.Лучки зазначила, що має місце ситуація, коли неповнолітні діти втрачають належне їм майно. За словами жінки, на це майно існує заповіт, з ким родині не згідні. Наразі документ оскаржують у суді. На стадії судового розгляду заявниця просить додаткового розгляду справи з боку органу опіки й піклування. Відтак, за результатом прийому голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай дав доручення щодо вивчення документів та розгляду справи органом опіки й піклування щодо забезпечення прав неповнолітніх дітей.

детальніше »
18.05.2018 | 15:54

З мешканцями населених пунктів Ракошинської сільради спілкувався очільник району Сергій Гайдай

 

Прийом громадян з особистих питань провів керівник Мукачівської РДА Сергій Гайдай. Сьогодні, 18 травня, голова адміністрації спілкувався з мешканцями населених пунктів Ракошинської сільради.

Зазначимо, до Ракошинської сільради відносяться шість населених пунктів: Ракошино, Домбоки, Бенедиківці, Чопівці, Руське, Кайданово.

Актуальні для сіл питання піднімав голова сільради Василь Коштура. Йшлося, зокрема, про ремонт світлофору на трасі міжнародного значення Київ-Чоп в частині с. Ракошино.  Дане перехрестя є аварійно небезпечною ділянкою траси, ситуація ускладнена наявністю автобусних зупинок, тому робота світлофору є вкрай необхідною.

детальніше »
18.05.2018 | 15:52

Житло для ветеранів бойових дій

 

У Мукачівській РДА відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей про виплату грошової компенсації.

Головою комісії є очільник Мукачівської РДА Сергій Гайдай, заступник голови комісії – перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич.

До складу комісії також входять фахівці відповідних структурних підрозділів, зокрема, управління соціального захисту населення – начальник управління Олександр Немйо та начальник відділу пільг Мар’яна Темете, яка виконує функцію секретаря комісії.

детальніше »
17.05.2018 | 09:57

Договірна процедура з підрядником завершена, очікуємо початку ремонту дороги Свалява-Мукачево, - Сергій Гайдай

 

Питання перспективи ремонту  автодороги місцевого значення Свалява-Мукачево прокоментував для місцевого телеканалу очільник району Сергій Гайдай.

Дорога, що проходить селищем Чинадієво – вже давно потребує ремонту. Це – туристичний куточок Мукачівщини, адже  Чинадієво ще називають селищем двох замків – Сент-Міклош та палац графів Шенборнів, в санаторії «Карпати». Також цією дорогою користуються відпочиваючі санаторію «Синяк».

Як проінформував журналістів голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, кошти ля ремонту дороги є в наявності.

детальніше »
17.05.2018 | 09:17

Престольне свято з нагоди Вознесіння Господнього у Свято-Вознесенському храмі села Гандеровиця

 

P1370054.JPGСьогодні, 17 травня, очільник Мукачівщини Сергій Гайдай взяв участь у святковому богослужінні в Свято-Вознесенській церкві с.Гандеровиця.

Престольне свято з нагоди Вознесіння Господнього зібрало під куполом нещодавно освяченого храму багато вірян, серед яких: голова села Станово Іван Йовбак, сільські депутати, мешканці Гандеровиці. Крім того, на святкове богослужіння завітали жителі навколишніх сіл, які прийшли до храму процесіями, зокрема: Станово, Зубівка, Софія, Яблунів, Новоселиця.

детальніше »
16.05.2018 | 16:19

Перший крок до зірок: дошкільнята Мукачівщини вразили тематикою виступів

 

Другий конкурсний день творчого зорепаду серед дошкільнят Мукачівщини  запам’ятався яскравими та тематично багатими номерами.

Справді, тематика  виступів учасників конкурсу-огляду «Перший крок до зірок» - була не по дитячому серйозною. Серед веселих пісень й танців звучали й життєві теми. Відтак, юна учасниця з Горонди декламувала вірш на тему притаманну Закарпаттю в цілому. У рядках йшлося про долю жінки-заробітчанки,  діти якої виросли без неї, а чужина відібрала спогади про те, як жили рідні протягом довгих років розлуки.

детальніше »
16.05.2018 | 14:34

Незабаром літо - період відпусток та відпочинку.

 

З приводу оздоровлення та відпочинку дітей Мукачівського району перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації  Андрій Данканич провів засідання районного оперативного міжвідомчого штабу з питань контролю за роботою дитячих закладів оздоровлення та відпочинку дітей.

Запрошені керівники: ТзОВ ,,Водограй”, Оздоровчий табір ,,Білочка”, ДП Клінічний санаторій ,,Карпати”, обласний оздоровчий табір для обдарованих дітей смт. Чинадієво, представники благодійних та релігійних організацій: Мукачівський благодійний фонд ,,Cкеля”, Закарпатський обласний фонд ,,Надія милосердя”, Християнська благодійна місія ,,Юний Самарянин”, релігійна організація Місія милосердя та благодійності «Новий Заповіт», обговорювали разом з керівниками управлінь і структурних підрозділів райдержадміністрації, представниками ювенальної превенції Мукачівського РВП та представниками Мукачівського МРВ УДСНС України в Закарпатській області проблемні питання щодо належної підготовки закладів оздоровлення з метою забезпечення якісного та комфортного відпочинку дітей Мукачівщини.

детальніше »
15.05.2018 | 09:59

Підготовка до Дня добросусідства

 

Мукачівщинаготується до святкування Дня добросусідства на українсько-словацькому кордоні, який відбудеться 26 травня 2018 року на території пункту пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке».

Нараду з питань підготовки до Дня добросусідства на українсько-словацькому кордоні провів перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич спільно з начальником  відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних  зв’язків та туризму Василем Шкрібою та головним спеціалістом відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних  зв’язків та туризму Олександром Мущинкою.

Представлення Мукачівського району на належному рівні, зокрема, виготовлення рекламно –ознайомчої продукції (буклетів, листівок, довідників), участь колективів художньої самодіяльності Мукачівщини стало ключовим, так як транскордонне співробітництво є одним з пріоритетних напрямків розвитку Мукачівського району.

детальніше »
15.05.2018 | 09:58

«Перший крок до зірок»: масштабне свято дитячої творчості стартувало на Мукачівщині

 

Щорічний конкурс-огляд для дошкільнят «Перший крок до зірок» стартував сьогодні, 15 травня, у Мукачівській РДА. Зазвичай, строга сесійна зала перетворилися на справжній зорепад юних талантів.

Привітати творчу малечу з їхнім першим виходом на  велику сцену прийшли: голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, голова Мукачівської районної ради Іван Михайло, начальник управління освіти, молоді та спорту Світлана Кешеля, голови селищ та сіл району.

Головними дійовими особами свята творчості були маленькі артисти, які за підтримки своїх викладачів, вихователів і батьків підготували цікаву й насичену програму.

детальніше »
14.05.2018 | 16:05

Питання «теплих» кредитів розглядали у Мукачівській РДА

 

Мешканці Мукачівщини дбають про утеплення свого житла влітку і в цьому їм сприяє районна програма «Власний дім».

Відтак, районна комісія з по підтримці індивідуального житлового будівництва на селі розглянула дві заяви. Засідання під керівництвом першого заступника голови Мукачівської РДА Андрія Данканича, відбулося сьогодні, 14 травня.

Комісія вивчила матеріали двох звернень, відповідно до яких родини отримають можливість отримання пільгового кредиту. Загальна сума коштів, які мешканці Мукачівщини спрямують на облаштування житла, становить 180 тис. грн. Один заявник планує здійснити капітальний ремонт даху будинку, інший – провести заміну вікон та дверей на металопластикові.

детальніше »
12.05.2018 | 08:35

Соціальна ініціатива стартувала на Мукачівщині

 

P1350100.JPGУ Мукачівському районі стартувала соціальна акція, в рамках якої особи з інвалідністю отримують візки.

Допомогти тим, хто цього найбільш потребує, вдалося завдяки співпраці Мукачівської РДА та благодійного фонду «Нетворк оф керінг» з Києва.

Про благодійний фонд розповів один з працівників культури Мукачівщини Анатолій Зяєць. Співпрацю , за ініціативи очільника району Сергій Гайдая, вдалося започаткувати на хорошому рівні. Задля реалізації проекту багато зусиль докладено начальником управління соцзахисту Олександром Немйо та фахівцями структурного підрозділу, які опікуються особами з інвалідністю.

Відтак, сучасні та функціоналі візки стануть у нагоді мешканцям району, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом.

Кожну родину відвідав особисто голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай:

«Спільно з Олександром Неймо відвезли візки поадресно, - зазначає Сергій Володимирович, - реалізація проекту також дозволяє безпосередньо поспілкуватися з особами, які обмежені у пересуванні, то ж їм важко навідуватися до РДА та інших органів державної влади.

Зазначу, й надалі активно будемо співпрацювати з благодійними фондами, меценатами, щоб мати якомога більше  можливостей допомогти соціально вразливим верствам населення району».

Відтак, мешканці району з особливими потребами  селища Кольчино, сіл В.Лучки, Жнятино, Вільховиця, та інших отримали безкоштовні інвалідні візки.

Соціальна акція продовжується, адже в районі є мешканці, які потребують підтримки та допомоги.

детальніше »
11.05.2018 | 09:48

Виїзний прийом громадян провів перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич

 

З мешканцями села Ключарки Мукачівського району спілкувався перший заступник голови Мукачівської РДА Андрій Данканич в рамках проведення виїзного прийому громадян.

Жителі села ділилися з представником влади своїми проблемами, болючими та актуальними питаннями, зокрема зверталися за захистом своїх земельних прав та допомогою у вирішенні межових спорів; зверталися і щодо роз’яснення чинного законодавства у сфері призначення субсидій, а саме, який порядок призначення субсидій у разі, коли площа будинку перевищує 200 метрів квадратних; просили допомоги у вирішенні питання щодо необхідності забезпечення комп’ютерним обладнанням бібліотеки, адже її комп’ютеризація дасть змогу зацікавити населення до читання, підвищити рівень відвідування бібліотеки мешканцями села і як наслідок виховати любов до літератури.

Актуальним питанням для населення села Ключарки залишається оновлення сільського поштового відділення у частині заміни меблів.

детальніше »
11.05.2018 | 09:46

Прийом громадян провів очільник Мукачівщини Сергій Гайдай

 

Черговий прийом громадян з особистих питань провів очільник району Сергій Гайдай. Мешканці кількох сіл та селища піднімали важливі питання. На цей раз основну частину заяв склали звернення з питань соціального захисту. Йшлося, зокрема, про допомогу у лікуванні дитини з багатодітної родини з Чинадієва, допомогу на реабілітацію також для багатодітної родини з Ракошина, допомогу малозабезпеченим родинам, що опинилися у складних обставинах.

Детально Сергій Володимирович зупинявся на роз’ясненні концепції урядової програми «Доступні ліки», за якою мешканці району мають можливість отримати медикаменти безкоштовно або з незначною доплатою. Щоправда, програма поширюється на хворих на серцево-судинні захворювання, астму та цукровий діабет.

детальніше »
Усього: 1801
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Усього: 1801

Новини

Всі новини >>